بالابر-ویلچر

بالابر ویلچر

یکی از دغدغه های معلولین حمل و نقل راحت بین طبقات یک ساختمان می باشد. بالابر ویلچر دستگاهی است جهت جابه جایی راحت و آسان برای معلولین و سالمندان. نام دیگر این بالابر، بالابر ویلچر بر می باشد. این نوع از بالابر ها را می توان هم در داخل ساختمان ها و هم در بیرون در فضا ها و مکان های عمومی نصب کرد.

آسانسور ویلچر بر 

همان طور که از اسم بالابر مشخص است، دستگاهی جهت حمل افراد معلول، کم تواند و سالمندان می باشد تا جابه جایی در بین طبقات را برای آنها را راحتر کند. ویلچر پله رو  مختص مکان هایی با اختلاف سطحی به اندازه چند سانتی متر می باشد. ابعاد پلت فرم دستگاه به اندازه ای است که به آسانی یک ویلچر با یک نفر و حتی مقداری بار را در خود جای می دهد.

ویژگی های بالابر ویلچر

نصب راحت و سریع

 امکان استفاده از برق تک فاز

✔ حرکت نرم و بدون لرزش

دارای دستگیره استیل محافظ

توانایی نگهداری و تعمیرات اندک

امکان استفاده در اماکن عمومی

✔ پوشش دور شیشه و استیل کاری روی کفی

بالابر پله ای
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر

ساخت، فروش، نصب انواع بالابرهای ویلچر بر و پله پیما به همراه بیمه سالیانه دستگاه

 

شرکت بالابر و آسانسور پارس ایمن بالابر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

انواع بالابر ویلچر

✔ بالابر ویلچر اتوبوس

  بالابر ویلچر از راه پله

بالابر ویلچربر هیدرولیک

ویلچر بالابر خودرو معلولین

مطالعه کنید  سیستم کنترل دستی آسانسور

بالابر ویلچر اتوبوس

یکی از مدل های بالابر ، بالابر ویلچر برای اتوبوس ها می باشد که در جلوی در اتوبوس نصب می شود و فرد معلول به همراه ویلچر خود بر روی آن قرار می گیرد تا بتواند به راحتی سوار اتوبوس شود. البته این دستگاه به نحوی در جلوی درب اتوبوس نصب می شود که مزاحمتی برای سایر مسافران جهت پیاده یا سوار شدن از اتوبوس را نداشته باشد.

صندلی بالابر ویلچر

این نوع بالابر جهت جابه جایی راحت سالمندان یا معلولین در منازل در قسمت راه پله ها نصب می شود. اینگونه بالابر ها فضای کمی از راه پله را اشغال می کنند.

ویلچر بالابر خودرو معلولین

این نوع بالابر را بر روی سقف ماشین نصب می کنند و در داخل یک باکسی قرار می گیرد تا ظاهر ماشین شما را زشت نکند. زمانی که شخص بخواهد از ماشین استفاده کن ویلچر خود را بر روی بالابر قرار می دهد و بالابر ویلچر را به دورن باکس حمل می کند.

فروش بالابر ویلچر خودرو

شرکت پارس ایمن بالابر یکی از مجموعه های متخصص در زمینه فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر می باشد. در صورتی که نیازمند خرید یک بالابر ویلچر برای خودرو خود هستید می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و در خواست خود را به کارشناسان ما اعلام کنید. شرکت ما در مدت زمان 10 روز کار این دستگاه را تهیه و به دست شما می رساند.

 قیمت بالابر ویلچر

قیمت اینگونه بالابر ها با توجه به عملکر دستگاه، ابعاد، جنس و امکاناتی که بر روی دستگاه می باشد متفاوت است. جهت اطلاع از لیست قیمت انواع بالابر مثل: قیمت بالابر ویلچر بر روی باربند ماشین، قیمت بالابر معلولین با ما تماس بگیرید.

مطالعه کنید  آسانسور خانگی

 

 

پارس ایمن بالابر شرکت ساخت، فروش و نصب انواع بالابر ویلچر

شرکت پارس ایمن  بالابر از قویترین مجموعه های فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر صنعتی در کشور می باشد. اگر قصد خرید یکی از مدل های مختلف بالابر برای خود هستید می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. پارس ایمن بالابر در زمینه انواع بالابر ها نظیر: بالابر نفر بر، بالابر پله، آسانسور خانگی، بالابر کارخانه ای، بالابر معلولین، بالابر برقی، بالابر وینچی، بالابر مغازه، بالابر صنعتی، بالابر خانگی ، بالابر رستوران فعالیت دارد.

برخی دیگر از نمونه بالابرهای ویلچربر شرکت پارس ایمن بالابر

پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر

ساخت، فروش، نصب انواع بالابرهای ویلچر بر و پله پیما به همراه بیمه سالیانه دستگاه

 

شرکت بالابر و آسانسور پارس ایمن بالابر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.
سوال دارید؟ با ما در ارتباط باشید.