بالابر خانگی

بالابر خانگی یکی از انواع پر فروش بالابر می باشد که برای ساختمان های مسکونی و منازل استفاده می شود. این مدل بالابر در انواع مختلفی و با کارکرد های متنوعی ارائه می شود.  شرکت پارس ایمن بالابر ارائه دهنده تمامی خدمات ساخت، فروش و نصب انواع بالابر نظیر بالابر خانگی را بر عهده دارد. بالابر های خانگی شرکت پارس بالابر با توجه به درخواست مشتریان و سلیقه آنها و با توجه به کارکرد مورد ساخته و نصب می گردند.

 

بالابر خانگی در تهران

از بالابر خانگی می توان در آپارتمان ها، ویلاها استفاده کرد. برای سهولت راحت تر در بین طبقات خانه های ویلایی می توان از بالابر های خانگی استفاده کرد تا جابجایی وسیله و افراد راحت تر انجام گیرد. با نصب منزل در ساختمان هایی که جلوی درب چندین پله دارند برای کسانایی که توانایی عبور از این پله ها را ندارند مثل سالمندان این امکان را  فراهم می کند تا راحت تر جابه جا شوند.  در آپارتمان هایی که  تعداد طبقات از چهار طبقه به پایین است که عموما آسانسور ندارند می توان از بالابر منزل استفاده کرد.

 

نصب بالابر خانگی

برای نصب بالابرهای خانگی ابتدا باید محلی را برای نصب بالابر منزل در نظر بگیرید، در ادامه با شرکت پارس ایمن تماس بگیرید تا کارشناس حرفه ای برای شما اعزام کند،کارشناس با بررسی محل نصب و اندازه گیری دقیق اقدام به ساخت بالابر می کند. مدت زمانی که برای ساخت بالابر زملان لازم است 20 روز کاری می باشد و بعد از تمام شدن مراحل ساخت، کارشناس برای نصب بالابر منزل شما به محل مورد نظر می آید و بالابر را نصب می کند.

 

فروش بالابر خانگی در تهران

امروزه افراد به دنبال راحت تر شدن شرایط زندگی خود هستند، در بعضی از ساختمان ها به دلیل عدم وجود آسانسور می توان از بالابرهای خانگی برای راحتی بیشتر استفاده کرد. بالابر های خانگی جایگزین خوبی برای آسانسور های گران قیمت هستند.

مزیت بالابر منزل

بالابر خانگی را می توان سریع و به آسانی نصب کرد، در بالابر های خانگی از برق تک فاز استفاده می شود. بالابر های خانگی بسیار ایمن و کاربردی هستند  برای نصب نیاز به چاهک نمی باشد. همچنین برای راه اندازی بالابر نیازی به آهن کشی به طور جداگانه نمی باشد.

 

مدل های بالابر خانگی

بالابر خانگی متحرک

✔ بالابر خانگی هیدرولیکی

✔ بالابر خانگی شیشه ای

✔ بالابر خانگی راه پله

✔ بالابر خانگی کابین دار

✔ بالابر خانگی ساده

 

بالابر خانگی متحرک

بالابر متحرک خانگی در ارتفاع های مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری و درخواست آن ساخته و تحویل می گردد، همانطور که از اسمش پیداست قابلیت حمل این بالابر وجود دارد و می توان در مکان های مختلف و در ارتفاعات مختلفی از آن استفده کرد.

 

بالابر خانگی هیدرولیکی

بالابرخانگی هیدرولیکی یکی از انواع بالابر خانه می باشد که امنیت بالایی دارد و بسیار پر فروش است. از این نوع بالابر علاوه بر منازل برای فروشگاه ها، کارخانه ها  نیز می توان استفاده کرد. بالابر هیدرولیکی خانگی در منازل با توجه به ابعاد محل نصب و ابعاد مورد نظر مشتری ساخته می شود. در ابتدای کار و بعد از درخواست خرید بالابر توسط مشتریان عزیز، تیم نصب بالابر شرکت پارس بالابر به محل نصب رفته و با اندازه گری محل نصب بالابر، ابعاد دقیق را بدست آورده و نسبت به ساخت بالابر اقدام می نمایند.

 

ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی

برای ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی نیاز است ابتدا با مشاورین شرکت پارس ایمن صحبت کنید تا در اسرع وقت کارشناس حرفه ای به محل نصب بالابر هیدرولیکی خانگی اعزام کنند و بعد از اندازه گیری ابعاد برای باالابر هیدرولیکی خانگی شروع به ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی کنند برای برقراری تماس با شرکت پارس ایمن از شماره های تماس موجود در سایت استفاده کنید .

 

مزیت بالابر منزل

بالابر خانگی را می توان سریع و به آسانی نصب کرد، در بالابر های خانگی از برق تک فاز استفاده می شود. بالابر های خانگی بسیار ایمن و کاربردی هستند  برای نصب نیاز به چاهک نمی باشد. همچنین برای راه اندازی بالابر نیازی به آهن کشی به طور جداگانه نمی باشد.

 

 

بالابر خانگی متحرک

بالابر متحرک خانگی در ارتفاع های مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری و درخواست آن ساخته و تحویل می گردد، همانطور که از اسمش پیداست قابلیت حمل این بالابر وجود دارد و می توان در مکان های مختلف و در ارتفاعات مختلفی از آن استفده کرد.

ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی

برای ساخت بالابر خانگی هیدرولیکی خانگی نیاز است ابتدا با مشاورین شرکت پارس ایمن صحبت کنید تا در اسرع وقت کارشناس حرفه ای به محل نصب بالابر هیدرولیکی خانگی اعزام کنند و بعد از اندازه گیری ابعاد برای باالابر هیدرولیکی خانگی شروع به ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی کنند برای برقراری تماس با شرکت پارس ایمن از شماره های تماس موجود در سایت استفاده کنید .

 

بالابر خانگی شیشه ای

در جوامع امروز زیبایی همیشه حرف اول را می زند. طراحان بالابرهای خانگی همیشه به دنبال طراحی زیباتر برای بالابر های خانگی هستند. بالابر شیشه ای دارای یک کابین شیشه می باشد همچین در حین زیبایی امنیت بالابر خانگی شیشه ای نیز حفظ شده است.

 

بالابر خانگی راه پله

کاربرد بالابر راه پله بیشتر برای خانه هایی که سالمند ناتوان دارند می توان استفاد کرد. بالابر راه پله استفاده های دیگری نیز دارد از این نوع بالابر راه پله می توان برای جابه جا کردن کالا و وسایل نیز استفاده کرد.

بالابر خانگی کابین دار

بالابر هیدرولیکی یا بالابر ساده ای که کابین داشته باشد را بالابرهای خانگی کابین دار می گویند، بالابر منزل کابین دار یک ویژگی منحصر به فرد دارد، اینکه کابین دار بودن آن باعث افزایش امنیت می شود البته همین امر در قیمت این نوع بالابر تاثیر دارد.

 

بالابر خانگی ساده

یکی از ارزان ترین نوع بالابر، بالابر خانگی ساده است چون نه هیدرولیکی و نه کابین دار است یک بالابر کاملا معمولی، که بسیار ارزان قیمت است.

 

ابعاد بالابر خانگی

ابعاد بالابر خانگی 1.5 در 1.5 متر مربع است. البته ابعاد بالا بر خانگی باتوجه به محلی که نصب می شود متغیر است کارشناس با اندازه گیری دقیقی که انجام می دهد این ابعاد را محاسبه می کند.

 

بالابر خانگی پارس بالابر

از جمله ویژگی های مهم پارس ایمن بالابر این است که برای راه اندازی و نصب بالابر بالان صنعت نیاز به حفر چاله نیست، برای نصب بالابر بالان صنعت نیاز به احداث موتور خانه نیست. این بالابر را می توان در محیط های کوچک که فضایی کمی دارند نصب کرد در ضمن نیاز نیست که محل مورد نظر برای نصب بالابر را تخریب کرد حتی نیاز به جوش کاری هم ندارد، بالابر پارس نیازی به برق سه ندارد، نصب سریع و راحت دارد از ایمنی بالایی بر خوردار است. بالابر بالان صنعت شـروع حـرکت و هنـگام توقف کابیـن سـرعت آرام و تـدریجی دارد. کابین بالابر در زمان قطع برق پایین می آید. بـه دفعات  امـکان جابـجایی بالابر از یک مکان به مکان دیگر است.

 

برخی از ویژگی های بالابر خانگی شرکت پارس ایمن الکترونیک :

در بالابر خانگی سیستم روغن کاری اتوماتیک استفاده می شود تا در صورت لزوم قطعات را رو غن کاری کند. این نوع بالابر ها مصرف برق را تا 40% بهینه می کنند، حرکت بالابر بسیار نرم و بدون صدا است طراحی این بالابر ها توسط نرم افزار های مهندسی انجام می شود برای ساخت بالابر خانگی از سازه های فلزی استاندار استفاده می شود و از جک های هدرولیکی نیز استفاده می شود یک سیستم ترمز بر روی ریل  بالابر ها وجود دارد تا از سقوط کابین جلوگیری کند. در بالابر منزل از دو ردیف سیستم بکسل مجزا استفاده می شود. یک سیستم تنظیم وزن در این بالابر ها وجود دارد تا در صورت بالا بودن وزن کالا بالابر متوقف گردد.

 

 

قیمت بالابر خانگی

عوامل مختلفی بر قیمت بالابر خانگی تاثیر می گذارد، براساس ابعاد بالابر خانگی و محلی که قرار است بالابر نصب شود قیمت بالابر منزل متفاوت است، هزینه نصب بالابر منزل و دستمزدی که باید به کارشناس نصب داده شود بر قیمت بالابر نیز تاثیر می گذارد. بالابر اگر هیدرولیکی باشد قیمتش بیشتر است. کابین دار بودن یا بدون کابین بودن بالابر منزل نیز بر قیمت بالابر تاثیر می گذارد.

 

قیمت بالابر خانگی ساده

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت بالابرهای خانگی ساده بهتر است با مشاورین شرکت پارس صحبت کنید قیمت بالابر متناسب با قیمت ارز کم و زیاد می شود البته بالابر خانگی ساده نسبت به سایر بالابر های خانگی قیمت کمتری دارد و ارزان تر است به دلیل ساده بودن این نوع بالابر.

 

قیمت بالابر تک نفره

بالابر تک نفره مدل های متفاوتی دارد و با توجه به نیاز مشتری قیمت های متفاوتی دارند. برای کست اطلاع از لیست قیمت ها با شماره های تماس موجود درون سایت تماس حاصل کنید تا اطلاعات کامل تری بدست آورید.

 

  لیست قیمت بالابر خانگی

برای کسب اطلاع از لیست قیمت بالابر خانگی با شماره های تماس که در سایت گذاشته شده است تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید قیمت بالابر منزل با توجه به نوع و ابعاد و کارایی متفاوت است. همچنین شما می توانید جهت مشاوره با شماره 09122876989 تماس گرفته تا ضمن اطلاع از تعرفه ها و قیمت های بالابرهای خانگی از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

Summary
User Rating
3.5 based on 9 votes
Service Type
فروش بالابر
Description
فروش بالابر خانگی در تهران

۱۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *