بالابر-خانگی

بالابر خانگی

بالابر خانگی یکی از انواع پر فروش بالابر می باشد که برای ساختمان های مسکونی و منازل استفاده می شود. این مدل بالابر در انواع مختلفی و با کارکرد های متنوعی ارائه می شود. شرکت پارس ایمن بالابر ارائه دهنده تمامی خدمات ساخت، فروش و نصب انواع بالابر نظیر بالابر خانگی را بر عهده دارد. بالابر های خانگی شرکت پارس بالابر با توجه به درخواست مشتریان و سلیقه آنها و با توجه به کارکرد مورد ساخته و نصب می گردند.

موارد استفاده از بالا بر خانگی

از بالابر خونگی می توان در آپارتمان ها، ویلاها استفاده کرد. برای سهولت راحت تر در بین طبقات خانه های ویلایی می توان از بالابر های خانگی استفاده کرد تا جابجایی وسیله و افراد راحت تر انجام گیرد. با نصب منزل در ساختمان هایی که جلوی درب چندین پله دارند برای کسانایی که توانایی عبور از این پله ها را ندارند مثل سالمندان این امکان را فراهم می کند تا راحت تر جابه جا شوند. در آپارتمان هایی که تعداد طبقات از چهار طبقه به پایین است که عموما آسانسور ندارند می توان از بالابر منزل استفاده کرد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

نصب بالابر خانگی

برای نصب بالابرهای خانگی ابتدا باید محلی را برای نصب بالابر منزل در نظر بگیرید، در ادامه با شرکت پارس ایمن تماس بگیرید تا کارشناس حرفه ای برای شما اعزام کند،کارشناس با بررسی محل نصب و اندازه گیری دقیق اقدام به ساخت بالابر می کند. مدت زمانی که برای ساخت بالابر زملان لازم است 20 روز کاری می باشد و بعد از تمام شدن مراحل ساخت، کارشناس برای نصب بالابر منزل شما به محل مورد نظر می آید و بالابر را نصب می کند.

 

مشخصات فنی بالابر خانگی

مشخصات فنی اصلی یا پارامترهای کلیدی طراحی آسانسورهای خانگی دارای محدودیت های بیشتری نسبت به انواع دیگر آسانسورها هستند. در واقع آزادی کمتری برای طراحی دستگاه بر اساس نیاز کاربر وجود دارد و مشخصات فنی باید در چارچوب خاصی تعیین شود.

 • ویژگی های بالابر خانگی
 • قابلیت کار با برق تکفاز و سه فاز
 • قابلیت کار با برق یو پی اس
 • قابلیت کنترل و هدایت از داخل کابین
 • سیستم امنیتی تشخیص موانع در زیر کابین
 • نیازی به حفر چاه نیست
 • پشتیبانی فنی 24 ساعته قدرتمند
 • نحوه عملکرد بالابر خانگی

بالابر خانگی به عنوان بالابر ثابت که به آسانسور هیدرولیک نیز معروف است، با استفاده از جک و ریل هیدرولیک و به کمک نیروی واحد برق هیدرولیک که جزء اصلی به حساب می آید، از مکانی به مکان دیگر حرکت می کند. این نوع آسانسور با استفاده از سیستم برق تک فاز یا سه فاز، دستگاه راه اندازی شده و قابلیت توقف در طبقات از طریق فرمان میکرو سوئیچ انجام می شود.

تعمیر و نگهداری بالابر خانگی

با اینکه که  تعمیر و سرویس بالابر نیاز به تخصص و مهارت دارد، در ادامه به چند نکته درمورد نگهداری بالابر خانگی توجه فرمایید

 • گیربکس همیشه باید در هر حال دارای واسکازین باشد.
 • هردو ماهه از سنسور های استفاده شده بالابر خانگی بازدید شود
 • هر سال یک بار باید توسط تکنسین های مجرب سرویس شود
 • استفاده از بالابر خانگی در جهت هدف ساخت آنها

فروش بالابر خانگی در تهران

امروزه افراد به دنبال راحت تر شدن شرایط زندگی خود هستند، در بعضی از ساختمان ها به دلیل عدم وجود آسانسور می توان از بالابرهای خانگی برای راحتی بیشتر استفاده کرد. بالابر های خانگی جایگزین خوبی برای آسانسور های گران قیمت هستند.

بالابر هیدرولیکی خانگی
بالابر هیدرولیکی خانگی
بالابر هیدرولیکی خانگی

مزیت بالابر منزل

بالابر خانگی را می توان سریع و به آسانی نصب کرد، در بالابر های خانگی از برق تک فاز استفاده می شود. بالابر های خانگی بسیار ایمن و کاربردی هستند برای نصب نیاز به چاهک نمی باشد. همچنین برای راه اندازی بالابر نیازی به آهن کشی به طور جداگانه نمی باشد.

مطالعه کنید :  ضوابط استاندارد نصب آسانسور در ساختمان ها

مرکز تخصصی ساخت، فروش و نصب انواع بالابر خانگی همراه بیمه

 

پارس ایمن بالابر ، ارائه دهنده انواع بالابرهای خانگی به همراه کلیه خدمات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

بالابر خانگی (2)
کابین آسانسور (24)
آسانسور خانگی (2)

مدل های بالابر خانگی

بالابر خانگی متحرک

بالابر خانگی هیدرولیکی

بالابر خانگی شیشه ای

بالابر خانگی راه پله

بالابر خانگی با کابین

بالابر خانگی ساده

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

 

بالابر خانگی متحرک

بالابر متحرک خانگی در ارتفاع های مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری و درخواست آن ساخته و تحویل می گردد، همانطور که از اسمش پیداست قابلیت حمل این بالابر وجود دارد و می توان در مکان های مختلف و در ارتفاعات مختلفی از آن استفده کرد.

 

بالابر خانگی هیدرولیکی

بالابرخانگی هیدرولیکی یکی از انواع بالابر خانه می باشد که امنیت بالایی دارد و بسیار پر فروش است. از این نوع بالابر علاوه بر منازل برای فروشگاه ها، کارخانه ها نیز می توان استفاده کرد. بالابر هیدرولیکی خانگی در منازل با توجه به ابعاد محل نصب و ابعاد مورد نظر مشتری ساخته می شود. در ابتدای کار و بعد از درخواست خرید بالابر توسط مشتریان عزیز، تیم نصب بالابر شرکت پارس ایمن بالابر به محل نصب رفته و با اندازه گری محل نصب بالابر، ابعاد دقیق را بدست آورده و نسبت به ساخت بالابر اقدام می نمایند.

بالابر-خانگی
بالابر هیدرولیکی خانگی
بالابر خانگی

ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی

برای ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی نیاز است ابتدا با مشاورین شرکت پارس ایمن بالابر تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس حرفه ای به محل نصب بالابر هیدرولیکی خانگی اعزام کنند و بعد از اندازه گیری ابعاد برای باالابر هیدرولیکی خانگی شروع به ساخت بالابر هیدرولیکی خانگی کنند برای برقراری تماس با شرکت پارس ایمن از شماره های تماس موجود در سایت استفاده کنید .

بالابر خانگی شیشه ای

در جوامع امروز زیبایی همیشه حرف اول را می زند. طراحان بالابرهای خانگی همیشه به دنبال طراحی زیباتر برای بالابر های خانگی هستند. بالابر شیشه ای دارای یک کابین شیشه می باشد همچین در حین زیبایی امنیت بالابر خانگی شیشه ای نیز حفظ شده است.

 

بالابر خانگی راه پله

کاربرد بالابر راه پله بیشتر برای خانه هایی که سالمند ناتوان دارند می توان استفاد کرد. بالابر راه پله استفاده های دیگری نیز دارد از این نوع بالابر راه پله می توان برای جابه جا کردن کالا و وسایل نیز استفاده کرد.

پروژه نصب بالابر
شرکت نصب آسانسور
شرکت نصب آسانسور

مرکز تخصصی ساخت، فروش و نصب انواع بالابر خانگی همراه بیمه

 

پارس ایمن بالابر ، ارائه دهنده انواع بالابرهای خانگی به همراه کلیه خدمات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

بالابر خانگی (2)
کابین آسانسور (24)
آسانسور خانگی (2)

بالابر خانگی کابین دار

بالابر هیدرولیکی یا بالابر ساده ای که کابین داشته باشد را بالابرهای خانگی کابین دار می گویند، بالابر منزل کابین دار یک ویژگی منحصر به فرد دارد، اینکه کابین دار بودن آن باعث افزایش امنیت می شود البته همین امر در قیمت این نوع بالابر تاثیر دارد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

ابعاد بالابر خانگی

ابعاد بالابر خانگی 1.5 در 1.5 متر مربع است. البته ابعاد بالا بر خانگی باتوجه به محلی که نصب می شود متغیر است کارشناس با اندازه گیری دقیقی که انجام می دهد این ابعاد را محاسبه می کند.

 

بالابرهای خانگی پارس بالابر

از جمله ویژگی های مهم پارس ایمن بالابر این است که برای راه اندازی و نصب بالابر بالان صنعت نیاز به حفر چاله نیست، برای نصب بالابر بالان صنعت نیاز به احداث موتور خانه نیست. این بالابر را می توان در محیط های کوچک که فضایی کمی دارند نصب کرد در ضمن نیاز نیست که محل مورد نظر برای نصب بالابر را تخریب کرد حتی نیاز به جوش کاری هم ندارد، بالابر پارس نیازی به برق سه ندارد، نصب سریع و راحت دارد از ایمنی بالایی بر خوردار است. بالابر بالان صنعت شـروع حـرکت و هنـگام توقف کابیـن سـرعت آرام و تـدریجی دارد. کابین بالابر در زمان قطع برق پایین می آید. بـه دفعات امـکان جابـجایی بالابر از یک مکان به مکان دیگر است.

مطالعه کنید :  معرفی و بررسی انواع بالابر ساختمانی

 

برخی از ویژگی های بالابر خانگی شرکت پارس ایمن الکترونیک :

در بالابر منزل سیستم روغن کاری اتوماتیک استفاده می شود تا در صورت لزوم قطعات را رو غن کاری کند. این نوع بالابر ها مصرف برق را تا 40% بهینه می کنند، حرکت بالابر بسیار نرم و بدون صدا است طراحی این بالابر ها توسط نرم افزار های مهندسی انجام می شود برای ساخت بالابر خانگی از سازه های فلزی استاندار استفاده می شود و از جک های هدرولیکی نیز استفاده می شود یک سیستم ترمز بر روی ریل بالابر ها وجود دارد تا از سقوط کابین جلوگیری کند. در بالابر منزل از دو ردیف سیستم بکسل مجزا استفاده می شود. یک سیستم تنظیم وزن در این بالابر ها وجود دارد تا در صورت بالا بودن وزن کالا بالابر متوقف گردد.

 

لیست قیمت بالابر خانگی

برای کسب اطلاع از لیست قیمت بالابر خانگی با شماره های تماس که در سایت گذاشته شده است تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید قیمت بالابر منزل با توجه به نوع و ابعاد و کارایی متفاوت است. همچنین شما می توانید جهت مشاوره با شماره 09122876989 تماس گرفته تا ضمن اطلاع از تعرفه ها و قیمت های بالابرهای خانگی از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

 

قیمت بالابر خانگی

عوامل مختلفی بر قیمت بالابر خونگی تاثیر می گذارد، براساس ابعاد بالابر خانگی و محلی که قرار است بالابر نصب شود قیمت بالابر منزل متفاوت است، هزینه نصب بالابر منزل و دستمزدی که باید به کارشناس نصب داده شود بر قیمت بالابر نیز تاثیر می گذارد. بالابر اگر هیدرولیکی باشد قیمتش بیشتر است. کابین دار بودن یا بدون کابین بودن بالابر منزل نیز بر قیمت بالابر تاثیر می گذارد.

 

قیمت بالابر خانگی ساده

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت بالابرهای خانگی ساده بهتر است با مشاورین شرکت پارس ایمن بالابر قیمت بالابر متناسب با قیمت ارز کم و زیاد می شود البته بالابر خانگی ساده نسبت به سایر بالابر های خانگی قیمت کمتری دارد و ارزان تر است به دلیل ساده بودن این نوع بالابر.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

قیمت بالابر تک نفره

بالابر تک نفره مدل های متفاوتی دارد و با توجه به نیاز مشتری قیمت ها متفاوت است. برای کست اطلاع از لیست قیمت ها با شماره های تماس موجود در سایت تماس حاصل کنید .

 

نمونه پروژه های نصب بالابر خانگی پارس ایمن بالابر

پروژه های نصب بالابر و آسانسور7
پروژه های نصب بالابر و آسانسور9
پروژه های نصب بالابر و آسانسور3
بالابر-خانگی
بالابر خانگی
بالابر خانگی هیدرولیکی

مرکز تخصصی ساخت، فروش و نصب انواع بالابر خانگی همراه بیمه

 

پارس ایمن بالابر ، ارائه دهنده انواع بالابرهای خانگی به همراه کلیه خدمات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

بالابر خانگی (2)
کابین آسانسور (24)
آسانسور خانگی (2)

 

شرکت بالابر پارس ایمن بالابر تمام موارد ایمنی که برای نصب بالابر های خود یک به یک اجرا می کند، بالابر خانگی بسیار ایمن و کم استهلاک می باشند.

.u1998dd8f0712d32e46e405bb99936d45 { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#34495E; border:0!important; border-left:4px solid #34495E!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u1998dd8f0712d32e46e405bb99936d45:active, .u1998dd8f0712d32e46e405bb99936d45:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u1998dd8f0712d32e46e405bb99936d45 { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u1998dd8f0712d32e46e405bb99936d45 .ctaText { font-weight:bold; color:#F39C12; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u1998dd8f0712d32e46e405bb99936d45 .postTitle { color:#FFFFFF; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u1998dd8f0712d32e46e405bb99936d45:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
مطالعه کنید :  بررسی دستورالعمل ایمنی آسانسور
مطالعه کنید :  آسانسور چیست

ابتدا با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ارائه نمایید. سپس کارشناسان شرکت در صورت لزوم در محل حاضر شده و مکان نصب بالابر خانگی را بررسی کرده و پس از تایید و عقد قرارداد متناسب با سلیقه و سفارش شما،کار طراحی وساخت شروع می شود.

.u642b712cdeff61e6b2d72f1c26316443 { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#34495E; border:0!important; border-left:4px solid #34495E!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u642b712cdeff61e6b2d72f1c26316443:active, .u642b712cdeff61e6b2d72f1c26316443:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u642b712cdeff61e6b2d72f1c26316443 { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u642b712cdeff61e6b2d72f1c26316443 .ctaText { font-weight:bold; color:#F39C12; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u642b712cdeff61e6b2d72f1c26316443 .postTitle { color:#FFFFFF; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u642b712cdeff61e6b2d72f1c26316443:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
مطالعه کنید :  آسانسور چیست

کاربرده عمده بالابر خانگی در بالاو پایین کردن افراد می باشد که بالابر هیدرولیکی خانگی قابلیت نصب در بیرون ساختمان, جلوی بالکن ها, بین راه پله ها, و… را دارد و در مقایسه با آسانسور قدرت بیشتری دارد.

.u09cc13bb0301494fa0191945444e567a { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#34495E; border:0!important; border-left:4px solid #34495E!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u09cc13bb0301494fa0191945444e567a:active, .u09cc13bb0301494fa0191945444e567a:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u09cc13bb0301494fa0191945444e567a { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u09cc13bb0301494fa0191945444e567a .ctaText { font-weight:bold; color:#F39C12; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u09cc13bb0301494fa0191945444e567a .postTitle { color:#FFFFFF; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u09cc13bb0301494fa0191945444e567a:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
مطالعه کنید :  آسانسور خانگی

4.7/5 - (31 امتیاز)

۶۷ دیدگاه

   • با سلام بالابرهیدرولیکی با موتور ایتالیا واسه یه طبقه بادهنه ۸۰ در۱۱۰ باکابین قیمت چند؟؟؟

    • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

  • سلام، اگر فقط همون طبقه سه بخواهید استفاده کنه حدود ۵۰ الی ۵۵ تومان، ولی اگه طبقات اول و دوم هم بخوان استفاده کنند حدود ۶۵ تومان

   • ساختمان دوطبقه با هم کف سه توقف.
    ار تفاع ۱۰متر. ابعاد ۱/۹۰*۱/۵۰ با کابین چقدر میشود. ساختمان شمال کشور چالوس
    قیمت نصب و تمام شده هیدرولیکی چقدر می شود؟

    • سلام
     وقت شما هم بخیر

     بالابر هیدرولیکی با پمپ ایتالیایی و تمام امکانات آسانسور و سه توقف با درب آسانسوری در هر طبقه و کابین با ارتفاع ۱۰ متر
     ۵۵ میلیون میشود

 • سلام خسته نباشید آیا در اپارتمان ۴ طبقه با ارتفاع ۱۴ متر بالابر هیدرولیکی قابل نصب است و حدود قیمت آن چقدر میشود

  • سلام
   خیر، بالابر تا ۱۲ متر قابل اجرا میباشد.

   البته ارتفاع کف پایین تا کف طبقه چهارم ملاک است.

 • سلام آیا نمایندگی دربوشهردارید جهت بازدید از محل و برآورد هزینه و برسی موقعیت نصب جهت نصب بالا بر آپارتمانی
  ممنون

 • با سلام
  برای ساختمان ۴ طبقه فاقد آسانسور که شمالی هستش آیا میشه بالابر یا آسانسور از حیاط یا اصطلاحا نمای ساختمان‌زد؟حدود قیمت رو هم میفرمایید لطفا

 • سلام برای دو طبقه سه توقف. توقف اول پارکینگ . توقف دوم و سوم برای طبقات. لطفا قیمت پله پیما و بالابر را بگید

 • سلام
  ساختمانی سه طبقه، پایان ساخت گرفته؛ آسانسور ندارد ولی چاله آسانسور دارد، آیا امکان نصب بالابر هست؟ و دیگه اینکه شهرکرد هستیم انجام میدین؟ قیمت حدودی را هم لطفن بفرمایید، ممنون

 • با سلام
  ساختمان دو طبقه ای دارم که می خواستم در راه پله بالابر خانگی نصب کنم ایا می شود ؟ارتفاع۵متر و دو ایستگاه چقدر هزینه می شود.؟ ممنون

 • سلام خسته نباشید، پدرم اینا ساکن طبقه دوم آپارتمانی هستن که از پارکینگ تا نیم طبقه و از نیم طبقه سوم به دوم مجبورن از پله برن واقعا براشون سخته چون پادردوکمردرد دارن
  من میخام یه بالابری باشه که از پارکینگ و ازپشت آپارتمان به قسمت تراسشون راه پیداکنه
  البته شماباید کارشناستونو بفرستین بررسی کنن چون من تخصصی ندارم
  منزلشون مازندران شهر قائمشهره شما اونجاهم کارمیکنید؟

  • سلام
   لطفا عکس از قسمت تراس و محوطه پایین تراس داخل خیاط به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ واتس آپ کنید تا راهنمایی دقیقتر شوید

 • سلام قیمت بالابر هیدرولیک خانگی جک وسط با سه توقف و ارتفاع کف تا کف طبقه آخر ۶/۵متر با کابین و درب آسانسور هر طبقه و نصب در یزد چند هست

  • سلام
   بالابر خانگی جک وسط نسبت به جک از بغل اختلاف قیمت چشمگیری دارد

   قیمت جک از بغل سه توقف ۹۰ میلیون
   قیمت جک از وسط سه توقف ۱۶۰ میلیون میباشد
   با هزینه نصب در یزد

   • سلام،هزینه‌ی بالابر با کابین و دور کابین شیشه‌ای یا جنس دیگه که قیمتش مناسب باشه،برای ساختمان ۵ طبقه که توقفها در پاگردها باشه،چقدره؟؟؟؟و اینکه از نمای ساختمان باید استفاده بشه و ورودیه خونه ۴ تا پله از پیاده رو داره که خود کابین هم اونجا امکانش هست باشه،شهرداری باید اجازه بده؟؟؟؟

    • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

 • سلام برای ۳ طبقه راه پله وسط که فضای خالی وسط راه پله ۱ در ۳ میباشد، با در نظر گرفتن ایمنی کامل و ۲ ایستگاه ۳ و ۴ بالا بر یا آسانسور هیدرولیکی چقدر در میاد و آیا در کرمانشاه کار انجام می‌دهید؟

 • سلام و عرض ادب
  بالابر برای ساختمان ۵ ایستگاه قابل نصب هست یا نه از کف پارکینگ تا کف طبقه آخر حدود ۱۲ متره
  اگه قابل نصب هست حدود قیمت چنده؟
  فضای قابل نصب ۱۱۰ سانت در ۱۴۰ سانت هست که خروجی در ۱۴۰ نصب میشه

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید ما توی آپارتمانی زندگی میکنیم که متاسفانه آسانسور گذاشتن و برا من که طبقه چهارم هستم یعنی با پیلوت ۵ طبقه خیلی برامون طاقت فرساست راهنمایی کنید که مقدور هست کاری انجام بدیم یا باید بیخیال شیم ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن ما تو آذربایجان زندگی میکنیم

 • سلام برای یک طبقه با ارتفاع حدود دو ونیم متر (بالکن به حیاط) ساده ترین بالابر خانگی چند در میاید؟ ۰۹۱۲۴۴۳۷۵۸۷

 • با سلام‌و وقت بخیر
  اسانسور خانگی نیاز داریم برای بیمار ارتفاع بالا بری حدودا ۷ متر و جمعا از نقطه شروع سه توقف
  هم کف و طبقه اول و بالا پشت بام
  محل نصب قرچک داخل واحد مسکونی
  ممنون میشوم حدود قیمت را اعلام فرمایید
  ممنون و سپاس فراوان

  • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

 • سلام ساختمانی دارم دوطبقه که میخوام بالابر برقی نصب کنم ارتفاع از کف تا پله آخر ۸متر . میشود موتور رو به بالای سقف نصب کرد ابعاد و فضای بین پله ۸۰ در ۱۱۰ هستش . لطفا بفرمایید آیا ما میتوانیم بالابر نصب کنیم یاخیر ؟ لطفا هزینه تقریبی با موتوری که حداقل ۶۰۰ کیلو بار را بتواند حمل کند چند میشود ؟؟ ممنون از راهنماییتون

  • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

  • سلام، لطف بفرمائید بالابر پله ای با ظرفیت ۱۲۰ کیلو که سه گردش دارد و هر گردش هشت پله و یا بالابر صندلی که به همان شکل است هزینه چقدر میشه و اگر پله ای دو نفره است چقدر بایستی هزینه نمود

   • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

  • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

  • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

 • سلام برای اپارتمانی ک از هم کف تا طبقه ی سوم ۹متر ارتفاع داره،با توقف فقط در طبقه ی سوم و همکف بالابر تک نفره هزینش چقدرمیشه؟؟

  • سلام وقت شما بخیر باشه، به علت نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت دقیق ممکن نیست در سایت، لطف بفرمایید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید یا در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ پیام بدید . با تشکر

 • سلام خوب هستید من یه پله رو میخواستم برای یه نفر و اینکه بروجن هستم میخواستم ببینم نمایندگی ندارید بیاد بازدید که ببینم آیا اصلا امکانش هست چجوریه

  • سلام خدمت شما، لطفا با شماره های درج شده در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 • سلام بالابر برای سه متری یک طبقه از کف حیاط تالبه بالکن طبقه دوم میخوام یه نفر برای مادرم پیره ممنون میشم راهنمایی نمایید چه خوب است هزینه اش کم باشه توخونه روستا هستیم قیمت هم لطف کنید ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.