بالابر مغازه ای

بالابر مغازه

بالابر فروشگاهی و یا بالابر مغازه ای از یک الکتروموتور، قرقره و سیم بکسل، گیربکس ، شاسی بالابر، ناودانی و میکروسوئیچ ها، تشکیل شده است. گیربکس و موتور، بالابر را بر اساس میزان باری که در یک فروشگاه حمل می کنند طراحی می شود. وزن یک بالابر فروشگاهی معمولی برابر 300 کیلو می باشد. شاسی بالابر به وسیله قدرت موتور و گیربکس در جهت ناودانی ها جابه جا  می شود و زمانی که به طبقات مورد نظر می رسد کف شاسی به میکروسوئیچ ها  برخورد می کند، برق موتور قطع شده و شاسی در امتداد طبقه مورد نظر می ایستد. اگر در بالابر از دو تا  میکروسوئیچ استفاده شود، امنیت بیشتر می شود.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

 

 

ساخت و فروش بالابر مغازه تهران

شرکت های مختلفی در زمینه فروش بالابر فروشگاهی و نصب بالابر مغازه فعالیت دارند، اما شرکت پارس ایمن یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه بالابر مغازه می باشد و سابقه ی طولانی در زمینه بالابر مغازه دارد. شرکت پارس ایمن با استفاده از متخصصان حرفه ای در زمینه نصب و تعمیر انواع بالابر بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه می کند. هدف این شرکت همیشه جلب رضایت مشتری می باشد، برای کسب اطلاعات از انواع بالابر، به‌خصوص آسانسور مغازه و یا آسانسور فروشگاهی می توانید به صورت تماس تلفی یا حتی حضوری با مشاورین شرکت پارس صحبت کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

نصب بالابر مغازه

برای نصب یک بالابر فروشگاهی و مغازه ای چند مرحله لازم است ابتدا انتخاب بالابر مورد نظر از شرکت پارس ایمن در مرحله بعدی عقد قرار داد و پرداخت، پیش پرداخت به شرکت، در ادامه شرکت موظف است تا ساخت بالابر انتخابی شما را شروع کند بعد از اتمام کار، شرکت متخصصان و کارشناسان خود را به محل اعزام می کند تا بالابر مورد نظر را نصب کند. نکته ی قابل ذکر، برای نصب آسانسور فروشگاهی زمانی حدود 10 ساعت نیاز است.

مطالعه کنید :  معرفی انواع آسانسور
بالابر مغازه
بالابر-مغازه-ای-(2)
بالابر مغازه
بالابر فروشگاه
بالابر-هیدرولیکی-فروشگاهی
بالابر هیدرولیکی (3)

تجهیزات ایمنی ویژه بالابر فروشگاهی

در مواقعی که شخص یا شیئی زیر سکو قرار گرفته است یک سینی حفاظت الکتریکی در زیر سکو قرار دارد.

زمانی که شیئی بین حفاظ سکو و دریچه سقف قرار می گیرد یک حفاظ الکتریکی در اطراف دریچه سقف قرار دارد.

ویژگی های بالابر فروشگاهی 

نیاز به ایجاد موتور خانه ندارد

✔ الکتروهیدرولیک یا پاورپک است

✔ بدون صدا، لرزش ندارد، روان حرکت می کند

✔ با دوام و ظریف است

✔ از امنیت خوبی بر خوردار است

✔ نصب راحت وآسان دارد

✔ کیفیت بالایی دارد

سازگاری بالابر با نیاز مشتری 

کاربرد آسانسور مغازه

از بالابر مغازه و آسانسور فروشگاهی برای حمل و جابه جایی در بین طبقات برای انواع کالا شامل: کتاب، مواد غذایی، ابزار آلات قطعات صنعتی، و کالاهای سنگین استفاده  می شود.

در ضمن برای جابه جا کردن  افراد در بین طبقات نیز کاربرد دارد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

بالابر مغازه هیدرولیکی

یکی از انواع بالابر مغازه ، بالابر هیدرولیکی است، بالابر هیدرولیکی فروشگاهی، با سیستم هیدرولیک کار می کند، مزیت این بالابر این است که به نسبت بالابر کششی از امنیت بالاتری برخوردار است، کیفیت و قدرت و امنیت بالای بالابر هیدرولیکی، باعث شده است که خریداران بیشتری این بالابر را انتخاب کنند.

البته لازم به ذکر است که این بالابر از نظر قیمت نسبت به سایر بالابر ها گران‌تر است، در این نوع از بالابر فروشگاه و مغازه، از شلنگ های انعطاف‌پذیر استفاده می شود همین امر باعث انعطاف‌پذیر بودن بالابر شده است، بالابر این امکان را می دهد که با اعمال یک نیروی ضعیف به نیروی بیشتر دست پیدا کنیم. برای نگهداری بهتر بار بر روی بالابر از شیر قفل کن های هیدرولیکی استفاده می شود.

 

مزایای بالابر هیدرولیکی مغازه

بالابر هیدرولیکی فروشگاهی به علت مزیت های فراوانی که دارد نسبت به سایز بالابر ها برتری بیشتری دارد. مزیت های بالابر هیدرولیکی شامل:

 

توانایی افزایش قدرت و نیرو در حین انتقال کالا

مطالعه کنید :  مواردی که در رابطه با نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی باید بدانید

بالابر هیدرولیکی از امنیت بالایی برخوردار است

طراحی این بالابر ساده است و همچنین بسیار انعطاف‌پذیر است.

بالابر هیدرولیکی دقت کنترل بالایی دارد.

 

بالابر سیم بکسلی مغازه

برخلاف بالابر خانگی که ظرفیت بالایی ندارد، بالابر سیم بکسلی مغازه دارای ظرفیت 1 تن تا 320 تن می باشد. از مزیت های این بالابر این است که  بالاترین سطح ایمنی موجود در صنعت را دارد. از دیگر مزیت های آن ایمنی کاربری، طول عمر بالا، نگه داری آسان، کلید قطع کن اضافه بار و حد بالا و پایین، هزینه پایین سرویس می باشد بالابر سیم بکسلی قابلیت استفاده در شریط محیطی و مناطق آب و هوایی گوناگون را دارد. سیستم حفاظت گرمایی موتور و خنک‌کنندگی، به همراه ترمز مکانیکی گیربکس از دیگر امکانات این بالابر است.

 

بالابر فروشگاهی کششی

بالابر کششی یگی دیگر از انواع بالابر ها می باشد که برای جابه جایی افراد و وسیله ها بین طبقاط استفاده می شود این بالابر امنیت بالایی دارد و قدرت موتور بالایی دارد ولی امنیت کمتری نسبت به بالابر هیدرولیکی دارد.

 

طراحی ساخت بالابر مغازه

طراحی یک بالابر و آسانسور فروشگاهی بسیار کار تخصصی و پیچیده ای است به طوری که بالابرهای فروشگاه باید بدون صدا، و با توان بالا در جابه جایی افراد یا وسیله ها کار کند. یک بالابر با کیفیت علاوه بر زیبایی باید مستحکم نیز باشد. که

کارشناسان و متخصصان شرکت پارس ایمن بالابر کار طراحی و ساخت بالابر را با توجه به سلیقه و مشخصات مورد نظر مشتری به صورت حرفه ای انجام داده تا در سریع ترین زمان ممکن تحویل و نصب گردد.

عکس بالابر (56)
عکس بالابر (52)
بالابر هیدرولیکی

ابعاد بالابر مغازه پارس ایمن

ابعاد دقیق بالابر مغازه معمولا 90*90 است، اما این ابعاد باتوجه به محلی که قرار است بالابر در آنجا نصب شود متفاوت است، کارشناس نصب بالابر شرکت پارس ایمن بالابر ابتدا محلی که قرار است بالابر در آن نصب شود را اندازه گیری کرده  و ابعاد بالابر را با توجه به  اندازه گیری های انجام شده مشخص می کند و در آخر هم شرکت پارس ایمن بالابر شروع به ساخت بالابر می کنند.

مطالعه کنید :  معرفی و بررسی انواع کابین بالابر

 

نحوه ساخت بالابر مغازه و یا بالابر فروشگاهی

مرحله اول برای ساخت انواع بالابر فروشگاهی، انتخاب محل برای نصب دستگاه است. بعد از آن تماس با شرکت پارس ایمن است تا در اولین فرصت یک کارشناس برای شما اعزام کند و با بررسی محل مورد نظر وتایید آن شروع به اندازه گیری دقیق برای تایین ابعاد بالابر می کند. شرکت موظف از بعد از گذشت 20 روز کاری، بالابر شما را تحویل برای نصب به محل مورد نظر آید.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

شرکت نصب بالابر فروشگاهی 

شرکت پارس ایمن الکترونیک یکی از بهترین شرکت های آسانسور برای خرید و نصب  بالابر می باشد. این شرکت با توجه به نیاز شما بهترین خدمات را ارائه می دهد. شرکت پارس ایمن الکترونیک با استخدام کادر مجرب و کارشناسان حرفه ای همیشه آمادگی کامل برای ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان خود است.

 

قیمت بالابر مغازه ای

بالابر مغازه هیدرولیکی باشد یا کششی یا زنجیری بر روی قیمت تاثیر مستقیم دارد. ظرفیت و ابعاد و نوع موتور (میزان قدرت) یک بالابر بروی قیمت آن تاثیر دارد، حتی محلی که بالابر باید نصب شود نیز تاثیر بر روی قیمت دارد. جهت اطلاع از قیمت بالابر و قیمت های انواع بالابر شرکت پارس ایمن بالابر با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته تا ضمن اطلاع از تعرفه ها و قیمت های ما و همچنین ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید به شما عزیزان، جهت بازدید حضوری از محل نیز هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

 

لیست قیمت بالابر فروشگاهی

امروزه با توجه به  نوسانات ارز،  قیمت ارز زوانه تغییر می کند و همین امر بر روی قیمت بالابر تاثیر مستقیم دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت بالابر مفازه بهتر است با کارشناسان شرکت پارس ایمن تماس بگیرید و از لیست قیمت های دقیق بالابر اطلاعات درستی به دست آورید.

 

 

برخی از نمونه کارهای نصب بالابر مغازه پارس ایمن بالابر

شرکت نصب بالابر
شرکت نصب بالابر
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر خانگی
قیمت بالابر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیک
بالابر هیدرولیک
بالابر هیدرولیک
بالابر-مغازه-ای-(2)
بالابر هیدرولیکی (1)
بالابر هیدرولیکی (2)
بالابر هیدرولیکی (3)
عکس بالابر (14)
عکس بالابر (11)
عکس بالابر (10)
بالابر هیدرولیکی (1)
بالابر هیدرولیکی (3)
بالابر هیدرولیکی خانگی
عکس بالابر (56)
بالابر خانگی
عکس بالابر (52)
بالابر مغازه
بالابر-صنعتی
بالابر فروشگاه
مزایای-استفاده-از-بالابر-در-فروشگاه-ها
بالابر-هیدرولیکی-فروشگاهی
مزایای-استفاده-از-بالابر-فروشگاهی

5/5 - (6 امتیاز)

۳ دیدگاه

  • سلام چند تا سوال از خدمتتون داشتم برای یه بالابر حدودا ۳۰۰ کیلویی و ارتفاع ۴ متر از چه الکترو موتوری استفاده میشه

  • سلام، در خصوص بالابر هیدرولیکی برای مغازه زیر زمین (انبار مغازه) به ارتفاع ۲ متر و ۹۰ سانتیمتر و تحمل بار ۵۰۰ کیلو که یونیت هیدرولیک از بغل بخوره رو میخواستم بدونم چقدر در میاد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.