بالابر مغازه ای

بالابر مغازه

امروزه در مکان های مختلف استفاده از بالابر رواج پیدا کرده است، انواع مختلفی از بالابر در بازار  وجود دارد بالابر ساختمانی، بالابر مغازه ، بالابر منزل، بالابر هایی که در فروشگاه ها و کارخانه ها کاربرد دارند. بالابر ها را باتوجه به عملکردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند بالابر ها را باتوجه به ظرفیت، ارتفاع و فشار که قرار است متحمل شود انتخاب می کنند. یکی از انواع پر طرفدار بالابر، آسانسور مغازه ای است که پرفروش ترین نوع بالابر نیز است. از بالابر مغازه برای حمل و جابه جا کردن کالا و افراد در بین طبقه های مختلف استفاده می کنند. این بالابر مغازه از نظر امنیت ضریب امنیتی بالایی دارد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

 

بالابر مغازه تهران

شرکت های مختلفی در زمینه فروش بالابر  و نصب بالابر مغازه فعالیت دارند، اما شرکت پارس ایمن یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه بالابر مغازه می باشد و سابقه ی طولانی در زمینه بالابر مغازه دارد. شرکت پارس ایمن با استفاده از متخصصان حرفه ای در زمینه نصب و تعمیر انواع بالابر بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه می کند. هدف این شرکت همیشه جلب رضایت مشتری می باشد، برای کسب اطلاعات از انواع بالابر بخصوص بالابر مغازه می توانید به صورت تماس تلفی یا حتی حضوری با مشاورین شرکت پارس صحبت کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

بالابر مغازه هیدرولیکی

یکی از انواع بالابر مغازه بالابر هیدرولیکی است، بالابر هیدرولیکی با سیستم هیدرولیک کار می کند، مزیت این بالابر این است که به نسبت بالابر کششی از امنیت بالاتری برخوردار است، کیفیت و قدرت و امنیت بالای بالابر هیدرولیکی، باعث شده است که خریداران بیشتری این بالابر را انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که این بالابر از نظر قیمت نسبت به سایر بالابر ها گران تر است، در بالابر مغازه از شلنگ های انعطاف پذیر استفاده می شود همین امر باعث انعطاف پذیر بودن بالابر شده است، بالابر این امکان را می دهد که با اعمال یک نیروی ضعیف به نیروی بیشتر دست پیدا کنیم. برای نگهداری بهتر بار بر روی بالابر از شیر قفل کن های هیدرولیکی استفاده می شود.

مطالعه کنید :  معرفی قطعات آسانسور

بالابر مغازه
بالابر-مغازه-ای-(2)
بالابر مغازه
بالابر فروشگاه
بالابر-هیدرولیکی-فروشگاهی
بالابر هیدرولیکی (3)

نصب بالابر مغازه

برای نصب یک بالا بر چند مرحله لازم است ابتدا انتخاب بالابر مورد نظر از شرکت پارس ایمن در مرحله بعدی عقد قرار داد و پرداخت، پیش پرداخت به شرکت، در ادامه شرکت موظف است تا ساخت بالابر انتخابی شما را شروع کند بعد از اتمام کار، شرکت متخصصان و کارشناسان خود را به محل اعزام می کند تا بالابر مورد نظر را نصب کند. نکته ی قابل ذکر، برای نصب بالابر مغازه زمانی حدود 10 ساعت نیاز است.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

مزایای بالابر هیدرولیکی مغازه

بالابر هیدرولیکی به علت مزیت های فراوانی که دارد نسبت به سایز بالابر ها برتری بیشتری دارد. مزیت های بالابر هیدرولیکی شامل:

 

توانایی افزایش قدرت و نیرو در حین انتقال کالا

بالابر هیدرولیکی از امنیت بالایی برخوردار است

طراحی این بالابر ساده است و همچنین بسیار انعطاف پذیر است.

بالابر هیدرولیکی دقت کنترل بالایی دارد.

 

کاربرد آسانسور مغازه

از بالابر مغازه برای حمل و جابه جایی  در بین طبقات برای انواع کالا شامل: کتاب، مواد غذایی، ابزار آلات قطعات صنعتی، و کالاهای سنگین استفاده  می شود.

در ضمن برای جابه جا کردن  افراد در بین طبقات نیز کاربرد دارد.

 

لیست قیمت بالابر مغازه ای

امروزه با توجه به  نوسانات ارز،  قیمت ارز زوانه تغییر می کند و همین امر بر روی قیمت بالابر تاثیر مستقیم دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت بالابر مفازه بهتر است با کارشناسان شرکت پارس ایمن تماس بگیرید و از لیست قیمت های دقیق بالابر اطلاعات درستی به دست آورید.

مطالعه کنید :  بررسی استاندارد آسانسور ها

 

ابعاد بالابر مغازه پارس ایمن

ابعاد دقیق بالابر مغازه معمولا 90*90 است، اما این ابعاد باتوجه به محلی که قرار است بالابر در آنجا نصب شود متفاوت است، کارشناس نصب بالابر شرکت پارس ایمن بالابر ابتدا محلی که قرار است بالابر در آن نصب شود را اندازه گیری کرده  و ابعاد بالابر را با توجه به  اندازه گیری های انجام شده مشخص می کند و در آخر هم شرکت پارس ایمن بالابر شروع به ساخت بالابر می کنند.

 

بالابر سیم بکسلی مغازه

برخلاف بالابر خانگی که ظرفیت بالایی ندارد، بالابر سیم بکسلی مغازه دارای ظرفیت 1 تن تا 320 تن می باشد. از مزیت های این بالابر این است که  بالاترین سطح ایمنی موجود در صنعت را دارد. از دیگر مزیت های آن ایمنی کاربری، طول عمر بالا، نگه داری آسان، کلید قطع کن اضافه بار و حد بالا و پایین، هزینه پایین سرویس می باشد بالابر سیم بکسلی قابلیت استفاده در شریط محیطی و مناطق آب و هوایی گوناگون را دارد. سیستم حفاظت گرمایی موتور و خنک کنندگی، به همراه ترمز مکانیکی گیربکس از دیگر امکانات این بالابر است.

 

طراحی ساخت بالابر مغازه

طراحی یک بالابر بسیار کار تخصصی و پیچیده ای است که کارشناسان و متخصصان شرکت پارس ایمن بالابر کار طراحی و ساخت بالابر  را با توجه به سلیقه و مشخصات مورد نظر مشتری به صورت حرفه ای انجام داده تا در سریع ترین زمان ممکن تحویل و نصب گردد.

عکس بالابر (56)
عکس بالابر (52)
بالابر هیدرولیکی

نحوه ساخت بالابر مغازه

برای ساخت یک بالابر نکاتی باید رعایت شود ابتدا کارشناس شرکت پارس ایمن به محل مورد نظر اعزام می شود و با اندازه گیری دقیق محل نصب بالابر و ابعاد و دیگر مشخصات مورد نظر مشتری اقدام به شروع ساخت بالابر می کنند، کار ساخت یک بالابر به صورت میانگین 20 روز کاری زمان می برد.

مطالعه کنید :  دلایل لرزش کابین آسانسور

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

قیمت بالابر مغازه ای

بالابر مغازه هیدرو لیکی باشد یا کششی یا زنجیری بر روی قیمت تاثیر مستقیم دارد. ظرفیت و ابعاد و نوع موتور (میزان قدرت) یک بالابر بروی قیمت آن تاثیر دارد، حتی محلی که بالابر باید نصب شود نیز تاثیر بر روی قیمت دارد. جهت اطلاع از قیمت بالابر و قیمت های انواع بالابر شرکت پارس ایمن بالابر با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته تا ضمن اطلاع از تعرفه ها و قیمت های ما و همچنین ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید به شما عزیزان، جهت بازدید حضوری از محل نیز هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

برخی از نمونه کارهای نصب بالابر مغازه پارس ایمن بالابر

شرکت نصب بالابر
شرکت نصب بالابر
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر خانگی
قیمت بالابر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیک
بالابر هیدرولیک
بالابر هیدرولیک
بالابر-مغازه-ای-(2)
بالابر هیدرولیکی (1)
بالابر هیدرولیکی (2)
بالابر هیدرولیکی (3)
عکس بالابر (14)
عکس بالابر (11)
عکس بالابر (10)
بالابر هیدرولیکی (1)
بالابر هیدرولیکی (3)
بالابر هیدرولیکی خانگی
عکس بالابر (56)
بالابر خانگی
عکس بالابر (52)
بالابر-کارسین-از-پشت-(2)
بالابر مغازه
بالابر-صنعتی
بالابر فروشگاه
مزایای-استفاده-از-بالابر-در-فروشگاه-ها
بالابر-هیدرولیکی-فروشگاهی
مزایای-استفاده-از-بالابر-فروشگاهی

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%a8%d8%b1-%d9%85%d8%ba%d8%a7%d8%b2%d9%87′]

5/5 - (6 امتیاز)

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.