بالابر-پله

بالابر پله

بالابر پله رو وسیله متحرکی برای جابه جایی اشخاص ناتوان و سالمندان و وسایل در بین طبقاط مختلف می باشد بالابر پله نورد جابه جایی را راحت تر و سریع تر کرده است. صندلی پله پیما با توجه به ارتفاع، نوع موتور و قدرت آن انواع مختلفی دارد. صندلی بالابر پله ای، متشکل از یک موتور گیربکسی کوچک و ریلی که قابلیت تاشو شدن دارد، می باشد و به بالابر پله رو ، آسانسور پله رو نیز می گویند.

نمونه پروژه نصب صندلی پله پیما پارس ایمن

مشخصات بالابر پله

سرعت بالابرهای پله برابر با 15/. متر بر ثانیه می باشد با ظرفیت معادل 127 کیلوگرم. جهت حفظ سرنشین، صندلی آن ها مجهز به یک کمربند ایمنی می باشد. اسانسور پله رو یا صندلی پله پیما مجهز به دو عدد ریموت کنترل می باشد که به یک سیستم ایمنی برخورد با مانع مجهز است، این بالابر دارای پاراشوت یا ترمز ایمنی است که در زمان قطعی برق هم قابل استفاده می باشد. بالابر های پله ای دارای دو نوع Indoor و  outdoor   می باشد که هم به شکل ایستاده، هم به شکل نشسته قابل استفاده است. در ضمن قسمت نشیمنگاه قابلیت گردش 90 درجه ای دارد.

بالابر پله ای
نصاب بالاب
شرکت نصب آسانسور

ساخت و فروش انواع بالابر های پله رو مخصوصا سالمندان، بیماران و معلولین

 

با بالاترین کیفیت قطعات و تحویل سریع به همراه بیمه

 

جهت مشاوره و سفارش محصول با ما در تماس باشید

کاربرد صندلی پله پیما

بالابرهای پله ای مناسب برای مراکز درمانی، بیمارستان ها، مطب ها، درمانگاه ها، ساختمان های دوبلکس، مراکز عمومی می باشد. با کم این بالابر بیماران ناتوان و معلولین به راحتی می توانند در بین طبقاط حرکت کنند.

مطالعه کنید :  آسانسور موتور گیرلس

 

نصب صندلی پله رو

صندلی پله رو به دو صورت نصب می کنند، ابتدا برای نصب چنین بالابری به فضای حدود 60 تا 70 سانتی متری نیاز است و به دلیل قابلیت تاشدت فضا زیادی را بر روی راه پله اشغال نمی کند. برای نصب و راه اندازی بالابر پله می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با شرکت پارس ایمن بالابر تماس بگیرید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.

انواع بالابر پله نورد

بالابر های پله ای چرخشی

✔ بالابر های پله ای هیدرولیکی

✔ بالابر های پله ای خانگی

✔ بالابر های پله ویلچر بر

✔ بالابر های پله ایستاده

Untitled-1

بالابر پله ای چرخشی

که همان بالابر پله ای نرده ای می باشد توانایی چرخش یا حرکت  مستقیم را بر روی ریل دارد، در ضمن موتور دستگاه بر روی صنذلی قرار گرفته است.

 

بالابر پله ای هیدرولیکی

فقط می تواند در یک مسیر حرکت کند که هزینه هر یونیت هیدرولیکی حدود 14 تا 15 میلیون است. این بالابر مدل ایتالیایی و مدل ایرانی موجود در بازار است هزینه  یونیت ایتالیلیی 5000هزار یورو ، و هزینه یونیت ایرانی حدول 17 تا18 میلیون است.

بالابر پله ای خانگی

از بالابرهای پله رو سالمندان در منازل که حالت دوبلکس یا تریبلکس دارند جهت جابه جایی سالمدان و معلولین بسیار کاربردی است که به دلیل ظاهرش زیاد فضای راه پله را اشغال نمی کند.

 

طراحی و ساخت صندلی بالابر پله ای

بالابرهای پله به گونه ای مستقیم و پاگردگردان طراحی می کنند. توجه داشته باشید که مدل مستقیم این دستگاه از مدل چرخشی اش ارزان قیمت تر است. شیوه عملکرد صندلی بالابر پله ای مستقیم به این صورت است که فرد در هر پاگرد از بالابر پیاده می شود و مجدد سوار بر بالابر بعدی خواهد شد. در صورتی که مدل پاگردگردان، کل مسیر پلکان را بدون توقف طی می کند .دستگاه توسط پیچ و مهره، موقت به نرده یا دیوار متصل می گردد. بالابرهای پله رو توسط کشنه کابلی و یک هدایت کننده خطی باعث جابجایی افراد می شود. آسانسور پله رو در زمان استراحت 15 سانتی‌متر از فضا را اشغال کرده ودر زمان استفاده 45 سانتی‌متر ازفضا  راهروی را اشغال خواهد کرد.

مطالعه کنید :  بالابر پرتابل چیست ؟

 

ویژگی‌ها بالابرهای پله ای شرکت پارس ایمن بالابر

✔ فضای کمی را اشغال می کند.

به همراه بیمه ارائه می شوند.

✔ نیازی به تخریب پلکان نیست.

✔ قابلیت نصب روی نرده یا دیوار.

✔ توسط پیچ و مهره‌ متصل می شود.

✔ قابلیت نصب در مکان های دیگر.

✔ یک سیستم ایمنی حساس به شتاب برای جلوگیری از سقوط  بر روی بالابر نصب است.

✔ در زمان استفاده فرد می تواند به حالت ایستاده یا نشسته باشد.

✔ سیستم کنترلی با اثر انگشت روی دستگاه نصب می شود.

ساخت و فروش انواع بالابر های پله رو مخصوصا سالمندان، بیماران و معلولین

 

با بالاترین کیفیت قطعات و تحویل سریع به همراه بیمه

 

جهت مشاوره و سفارش محصول با ما در تماس باشید

قیمت بالابر پله

هزینه ساخت بالابر پله پیما بسته به عملکرد و کابین دار بودنش متفاوت است. و اینکه هیدرولیکی یا ساده بودن بالابر بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. شما می توانید برای کسب اطلاع از لیست قیمت بالابر پله نورد رو مانند، قیمت بالابر تک نفره راه پله،  قیمت صندلی بالابر پله ای قیمت بالابر پله نورد ساختمان با شرکت پارس ایمن بالابر تماس بگیرید.

 

نمایندگی ساخت و فروش بالابر پله ای در تهران

شرکت پارس ایمن بالابر در زمینه ساخت و فروش انواع بالابر های صنعتی و خانگی یکی از بهترین مراکز ساخت بالابر در تهران می باشد، این شرکت با طراحی، ساخت و نصب انواع بالابر ها خدمات با کیفیتی به مشتریان محترم خود ارائه می نماید.

مطالعه کنید :  بالابر نفربر

پارس ایمن بالابر در زمینه فروش و طراحی و ساخت انواع بالابر برقی و هیدرولیکی نظیر: بالابر خانگی ، بالابر مغازه ای ، بالابر رستورانی ، بالابر انبار ، پله برقی برای منزل ، بالابر صنعتی، بالابر ساختمانی، بالابر موتور گیربکسی، آسانسور خانگی فعالیت دارد.

 

سوالات متداول در رابطه با بالابر پله پیما

[ultimate-faqs include_category=’%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%a8%d8%b1-%d9%be%d9%84%d9%87-%d9%be%db%8c%d9%85%d8%a7′]

نمونه پروژه های نصب  بالابر پله ای شرکت پارس ایمن بالابر

بالابر پله پیما
صندلی پله پیما (3)
بالابر پله
صندلی پله پیما (2)
صندلی پله پیما (1)
بالابر-پله-رو
بالابر پله رو (2)
بالابر پله رو (1)
بالابر پله پیما (4)
بالابر پله پیما (1)
بالابر-پله-پیما
بالابر پله ای
نصاب بالاب
شرکت نصب آسانسور
شرکت نصب آسانسور
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر
پروژه نصب بالابر
بالابر ساختمان
5/5 - (4 امتیاز)

۱ دیدگاه

  • سلام خسته نباشید
    قیمت و میخواستم سوال بپرسم برای یه طبقه پله برقی چرخشی، هزینش حدودا چقد تموم میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.