تعمیر آسانسور 

تعمیر-آسانسور 

آسانسور به دلیل استفاده زیاد  و مداوم خراب می شوند.  یکی از مهمترین نکات و مشکلاتی که داشتن این وسیله دارد این است که بارها نیاز به تعمیر دارد. تعمیر آسانسور باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای یک متخصص انجام شود . پارس ایمن بالابر با مجموعه ای از بهترین مهندسان و تعمیرکاران انواع خدمات ساخت ، نصب و تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران را انجام می دهد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

چرا باید تعمیر آسانسور را به یک تعمیرکار ماهر بسپاریم؟

تعمیر آسانسور نیازمند دانش فنی و تجربه زیادی می باشد. تعمیر، سرویس و نصب اصولی آسانسور امری مهم است و افراد باید دوره های حرفه ای دیده باشند تا بتوانند این کار را با موفقیت پشت سر بگذارند .تعمیرات غیر اصولی آسانسور می‌تواند  علاوه بر خراب کردن قطعه معیوب، به قطعات دیگر آسیب برساند و همچنین باعث مختل شدن فعالیت آسانسور شود .

تعمیرکاران مجموعه پارس ایمن بالابر  با گذراندن دوره های مخصوص و کسب دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور، می‌توانند هر آسانسور در هر مدلی را تعمیر و یا نصب نمایند. همچنین انواع آسانسور ها توسط این مجموعه زیر نظر بهترین مهندسان طراحی و ساخته می‌شود.چ

خدمات 12 ساله و پروژه های موفق شرکت آسانسور ، پارس ایمن بالابر می‌توانند شاهدان خوبی بر کیفیت کارها باشند. پارس ایمن بالابر  خدمات ساخت تعمیر تمامی آسانسور ها را انجام می‌دهد. از جمله می توان به اسانسور های زیر اشاره کرد.

  • تعمیر آسانسور کششی
  • تعمیر آسانسور هیدرولیکی
  • تعمیر آسانسور گیربکس دار
  • تعمیر آسانسور گیرلس
  • تعمیر آسانسور ساختمانی
  • تعمیر بالابر ویلچر
  • تعمیر بالابر صندلی
  • تعمیر آسانسور صنعتی و دیگر انواع آن توسط متخصصین این مجموعه انجام می شود.

  مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

سرویس آسانسور 

سرویس آسانسور یکی از مراحل نگهداری آن محسوب می شود. سرویس دائم و به موقع آسانسور یا بالابر این امکان را می دهد تا پیش از وقوع هرگونه خرابی بازیابی عملکرد دستگاه ،  تعمیرات جزئی و خرابی های پیش آمده را در همان ابتدای کار از بین ببرید.

با این کار می توانید مانع از خرابی های جدی آسانسور شوید. سرویس آسانسور سرعت دستگاهتان را بالا برده و آن را در بهترین وضعیت خود نگه می دارد.  پارس ایمن بالابر  با همکاری سرویسکار های آسانسور حرفه ای که  تخصص شان در این زمینه است تمامی خدمات سرویس انواع آسانسورها را ارائه می دهد . نیاز به یک سرویس کار ماهر داشتید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

 

مشکلات رایجی که برای آسانسور پیش می آیند:

آسانسور به طور مداوم از کار می افتد

عمر مفید آسانسور  بین ۱۵ تا ۲۰ سال تخمین زده می شود . اگر آسانسور شما قدیمی است ممکن است دائم از کار بیفتد و این به خاطر این است که طول عمرآن به پایان رسیده است. در صورت نیاز می توانید آن را عوض کنید و یا قطعات اصلی آن را تعویض نمایید،  که هر دو هزینه های تقریبا مشابهی خواهند داشت.

مطالعه کنید :  بررسی ابعاد آسانسور ها

همچنین آسانسورهایی که بسیار کهنه شده اند، دربشان به درستی باز و بسته نمی شود.  این مشکل را می توان با سرویس به موقع و تعمیر اصولی آسانسور حل کرد . مجموعه پارس  ایمن بالابر ۱۲ سال تجربه و سابقه کار در زمینه ساخت و نصب آسانسور می تواند شما را در این زمینه یاری کند. اگر قصد تعمیر آسانسور و یا  ساخت آسانسور برای ساختمان را دارید می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و مراحل انجام کارها جویا شوید.


آسانسور صدای ناهنجاری تولید میکند 

زمانی که  صداهای عجیب و غریبی از آسانسور شنیده می شود، احتمالاً  مشکلی در موتورخانه ،  جابجا شدن ترمزهای آسانسور ، شل شدن برخی از قطعات ، خرابی کفشک کابین آسانسور ساییدگی قطعات ، استاندارد نبودن کابین آسانسور و یا تراز نبودن کابین پیش آمده است .زمانی که سرویس آسانسور را به تعویق می‌اندازید  این مشکلات ممکن است به وجود بیاید.

این خرابی ممکن است جدی باشد پس بهتر است در اثر و با یک تعمیرکار ماه تماس بگیرید .تعمیرکاران آسانسور این مجموعه  با تجربه و دانش بالا در کمترین زمان ممکن با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می دهند .


زمان رسیدن آسانسور به نقطه مورد نظر  بسیار زیاد است 

در واقع یک دستگاه مکانیکی به شمار نمی رود. بلکه  یک سیستم الکترونیک یا الکتریکی است . افزایش دما و خرابی سیستم تهویه آسانسور می تواند این اختلال را به وجود بیاورد . همچنین سیستم کنترل خرابی سیستم الکترونیک یا مدار الکترونیک کنترلی و اختلال در سنسور ها این زمان را زیاد میکند .

تعمیر قطعات آسانسور بسیار مهم می باشد و قطعا گاهی قطعات نیاز به تعویض دارند و تنها یک تعمیرکار آسانسور حرفه ای می تواند آنها را تعمیر و یا با یک قطعه است تعویض نمایند. پارس ایمن بالابر با همکاری تعمیرکاران حرفه ای و قطعات گارانتی دار تعمیرات آسانسور را به صورت تضمینی انجام میدهد. شما می توانید با خیال راحت انواع خدمات ساخت، تعمیر، سرویسو نصب آسانسور، تعمیر موتور آسانسور همچنین تعمیر  خود را به ما بسپارید.


روشن نشدن موتور آسانسور

ممکن است با قطع شدن مدار الکترونیکی و یا قسمتی از آن چنین مشکلی پیش بیاید .  اختلال در   اتصالات، سیم ها و کلید ها ،  دوشاخه ی پریز  و سیم های رابط نیز می‌توانند علت خرابی باشند.  تشخیص اصلی باید توسط یک تکنسین حرفه‌ای انجام شود.  ممکن است با یک تشخیص نادرست هزینه اضافه و بیشتر شدن مشکل شوید.

مطالعه کنید :  بالابر کارخانه ای

دمای موتور آسانسور پس از روشن شدن دستگاه بالا می رود 

در این صورت احتمالاً مشکل از خود موتور آسانسور می باشد.  نیم سوز شدن موتور باعث می شود موتورهای دیگر جریان الکتریکی بالاتری دریافت کنند که همین نکته باعث می شود قطعات دیگر نیز اسیب ببیند. در چنین شرایطی اتصالات دچار مشکل شده و مسیر جریان الکتریکی کوتاه تر از حد استاندارد می شود. برای برطرف کردن این مشکل ممکن است نیاز باشد قطعات اصلی را تعویض نمایید و باید از یک تعمیرکار بسیار ماهر کمک بگیرید.

تعمیرکار حرفه ای و مورد اطمینان قطعا در صورت امکان تعمیر شدن قطعه، آن را برایتان تعمیر می کند تا بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین اگر قطعه به تعویض نیاز داشته باشد، آن را با یک قطعه ی اصل عوض می کند. قطعات اصل گارانتی دارند و می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده نمایید.

 


افزایش دمای آسانسور 

این مشکل بیشتر در فصل تابستان پیش می آید. همچنین اگر سیستم خنک کننده و تهویه ی آسانسور مناسب نباشد و یا به خوبی کار نکند، دمای آن بالا می رود. گاهی این دما در درایو و سیستم کنترل به ۱۰۰ درجه نیز می‌رسد و این نکته باعث مختل شدن کارکرد آسانسور شما خواهد شد.

برای بهبود این بخش می توانید سیستم تهویه را بررسی و تعمیر کنید. متخصصین ما می‌توانند این کار را با بهترین کیفیت انجام دهند. کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا در صورت نیاز، تعمیرکار خبره ی ما در محل مورد نظر حاضر شود.


توقف  آسانسور در بین طبقات

این مشکل می‌تواند  بسیار خطر آفرین باشد . گیر کردن در آسانسور برای بسیاری از افراد خطرناک است و بهتر است پیش از ایجاد مشکل جدی ، به تعمیر اساسی دستگاه اقدام کنید.


حرکت آسانسور بسیار کند است 

زمانی که  سرعت آسانسور در حین جابجایی تغییر می کند ویا  پیش از از حرکت سرعتش بالا رفته و هنگام  رسیدن به  مورد نظر سرعت آن کم میشود،   مشکلی در یکی از قطعات آن پیش آمده است. گاهی  این قطعات  دچار خرابی جزئی شده و گاهی اختلال بسیار بزرگ می باشد.  ممکن است سرعت آسانسور بسیار کند شود. در چنین شرایطی باید اقدام به تعمیرات آسانسور نمایید.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

هزینه تعمیر آسانسور 

تعمیر آسانسور یک مبحث گسترده است و ممکن است  گاهی با یک تعمیرات ساده مشکل حل شود .  همچنین این امکان وجود دارد که اختلالات جدی باشند و نیاز به تعویض قطعات آسانسور باشد.  با توجه به خرابی پیش آمده و اقداماتی که باید انجام شود، هزینه پیش از انجام کار با شما در میان گذاشته شده و پس از آن اقدام به انجام عملیات می شود .

مطالعه کنید :  سیستم کنترل دستی آسانسور

می توانید اطمینان حاصل کنید که دستمزد های این مجموعه بسیار مناسب بوده و خدمات ارائه شده کاملاً با کیفیت هستند. به عنوان مثال هزینه تعویض کابل آسانسور  یکی از مواردی است که ممکن است مشتری بابت پول پرداخت کند.

 

هزینه تعمیر آسانسور به عهده کیست

شاید این سوال بوجود آیو که هزینه تعمیر آسانسور با کیست، یا اینکه هزینه تعمیرات آسانسور در آپارتمان چگونه باید حساب شود یا اینکه هزینه تعمیر آسانسور مستاجر را باید چه کسی بر عهده بگیر خود مستاجر یا مالک خانه، طبق ماده ۴۸۶ قانون مدنی و صاحب ملک باید تمام وسایل را بدون هیچ عیب ایرادی به مستاجر تحویل دهید و مستاجر موظف است آن را سالک نگه دارد در صورتی که تاسیسات دچار مشکل شد در طول مدت اجاره  بسته به کلی یا جزئی بودن تعمیرات ، مالک یا مستاجر موظف به پرداخت آن هستند.  این مشکل یکی از مشکل های رایج در آسانسورهای مسکونی به شمار می آید.

 

تعمیر آسانسور در تهران

شرکت پارس ایمن بالابر با ۱۲ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و نصب انواع بالابر و آسانسور فعالیت می کند . جهت تعمیر آسانسور و ساخت آن، یک تیم حرفه ای متشکل از مهندسین خبره و متخصصان کاربلد گرد هم آمدند تا  بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه کنند. قطعات تعویضی و تعمیری و همچنین مواد به کار رفته در محصولات این شرکت دارای گارانتی می باشند.  کلیه ی خدمات این مجموعه مانند ساخت و نصب آسانسور با ضمانت یک ساله انجام می شوند.

 

مزایای شرکت پارس ایمن بالابر 

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، این مجموعه با متخصصین خبره کار می‌کند و در این زمینه  12سال سابقه کار دارد . خدمات پس از فروش پارس ایمن بالابر تا یک سال به صورت رایگان انجام می شود و گارانتی محصولات می تواند اطمینان شما را برای کار با ما جلب کند.  همچنین شما می توانید از مشاوره رایگان حضوری ما با متخصصین این کار استفاده کنید.

همچنین این مجموعه با انجام ۱۸۰۰ پروژه اجرایی و کسب رضایت ۹۵ درصدی مشتریان گرامی  در زمینه ساخت ،  نصب و تعمیر آسانسور به عنوان یکی از کهنه کارهای این صنعت شناخته می شود . خدمات این شرکت در تمامی شهر ها انجام می شود.  برای بهره‌مندی از خدمات این مجموعه میتوانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید . این مجموعه در زمینه فروش آسانسور و تمام نقاط ایران  فعالیت دارد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

 

مشاوره و پشتیبانی: 09122876989

تلفن های دفتر فروش:  021-۸۸۷۰۰۷۹۹ –  88703423 -021

5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.