بالابر-موتور-گیربکسی

بالابر موتور گیربکسی

یکی دیگر از انواع بالابر، بالابر موتور گیربکسی می باشد که از جمله محصولات پر فروش شرکت پارس ایمن بالابر می باشد. بالابر موتور گیربکسی بیشتر برای جابه جایی و حمل بار استفاده می شود چراکه این نوع بالابرها توانایی بالایی در حمل ار دارند ولی از نظر امنیتی به نسبت بالابرهای هیدرولیکی از امنیت کمتری برخوردار می باشند که برای حمل نفرات زیاد مناسب نمی باشد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

قدرت این نوع بالابرها بستگی به موتور گیربکسی هست که روش قرار داده میشه، حتی می توانند قدرتشان در حد بالابر هیدرولیکی برسد. همانطور که گفته شد بالابر موتور گیربکس امنیت کمتری به نسبت بالابر هیدرولیکی دارند و اصطحلاک بیشتری نیز دارند ولی از نظر قیمتی مناسب تر از نوع هیدرولیکی هستند.

نصب بالابر هیدرولیکی

 

انواع بالابر موتور گیربکسی از نظر محل کاربرد

بالابر مغازه ای موتور گیربکسی

 بالابر خانگی موتور گیربکسی

✔ بالابر انبار موتور گیربکسی

✔ بالابر صنعتی موتور گیربکسی

✔ بالابر فروشگاهی موتور گیربکسی

✔ بالابر ساختمانی موتور گیربکسی

✔ بالابر پله موتور گیربکسی

بالابر موتور گیربکسی (3)
بالابر موتور گیربکسی (2)
بالابر موتور گیربکسی (1)

گیربکس بالابر مغازه

برای بالابر مغازه از نوع موتور گیربکسی با توجه میزان وزن بار قابل جابه جایی موتور گیربکس انتخاب می شود. ، بالابرهای موتور گیربکسی وینچی تا وزن 100 الی 150 کیلو گرم را تحمل می کنند و می توانند بالا ببرند. مدل های دیگری از بالابر های موتور گیربکسی نیز وجود دارند که موتور و گیربکس آنها جدا از هم می باشند که به یکدیگر وصل می شوند، که از وزن های 250 یا 300 کیلوگرم شروع می شوند و قدرت موترشون از 1.5 اسب تا 15 اسب می رسد که وزن را تا چند تن نیز می توانند بالا ببرند.

مطالعه کنید :  بالابر ثابت

فروش، نصب و راه‌اندازی انواع بالابرهای خانگی و صنعتی با قیمت های مناسب به همراه بیمه

 

تحویل در کمتر از 10 روز کاری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

بالابر خانگی (2)
کابین آسانسور (24)
آسانسور خانگی (2)

ابعاد بالابر موتور گیربکسی

ابعاد بالابر موتور گیربکس بستگی به محل نصب بالابر دارد ولی معمولا کفی های  1*1 متر روی این نوع بالابر ها سوار می شود که این ابعاد می تواند با توجه به سفارش مشتری و کاربرد آن تغییر نماید. کار ساخت این مدل بالابر ها بین 8 تا 10 روز کاری از عقد قرار زمان می برد و کار نصبشون نیز 1 الی 2 روزه انجام می شود که بستگی به مدل دارد.

مشاوره پارس ایمن بالابر تلفن:02142230000

قیمت بالابر موتور گیربکسی

همانطور که گفته شد هزینه بساخت و نصب بالابر موتور گیربکسی کمتر از بالابر هیدرولیک در می آید. قیمت بالابر موتور گیربکسی با توجه به مدل و قدرت آن متفاوت می باشد بالابرهای موتور گیربکسی وینچی که از قدرت کمتری برخوردار هستند قیمتشان از 4.800.000 تومان تا 7.000.000 تومان می باشد و همچنین در مدل های قدرتمند تا قیمت ها از 7.500.000 تا 27.000.000 تومان نیز برآورد می شوند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی رایگان برای بالابر و پله برقی با کارشناسان ما با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته و ضمن مشاوره تلفنی می توانید درخاست اعزام کارشناس به محل خود جهت بازدید از محل نمایید.

برخی از نمونه پروژه های نصب بالابر شرکت پارس ایمن بالابر

بالابر موتور گیربکسی (3)
بالابر موتور گیربکسی (2)
بالابر موتور گیربکسی (1)
بالابر هیدرولیکی خانگی
بالابر هیدرولیکی خانگی
شرکت نصب بالابر
شرکت نصب آسانسور
شرکت نصب بالابر
قیمت بالابر هیدرولیکی
نصب بالابر خانگی
بالابر هیدرولیک
بالابر هیدرولیک
نصب بالابر هیدرولیکی
آسانسور21
شرکت نصب آسانسور
5/5 - (3 امتیاز)

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.