بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی از یک الکتروموتور، قرقره و سیم بکسل، گیربکس ، ، شاسی بالابر، ناودانی و میکروسوئیچ ها، تشکیل شده است. گیربکس و موتور بالابر را بر اساس میزان باری که در یک فروشگاه حمل می کنند طراحی می شود. وزن یک بالابر فروشگاهی معمولی برابر 300 کیلو می باشد. شاسی بالابر به وسیله قدرت موتور و گیربکس در جهت ناودانی ها جابه جا  می شود و زمانی که به طبقات مورد نظر می رسد کف شاسی به میکروسوئیچ ها  برخورد می کند، برق موتور قطع شده و شاسی در امتداد طبقه مورد نظر می ایستد. اگر در بالابر از دو تا  میکروسوئیچ استفاده شود، امنیت بیشتر می شود.

 

روش ساخت بالابر فروشگاهی

مرحله اول برای ساخت انواع بالابر فروشگاهی، انتخاب محل برای نصب دستگاه است. بعد از آن تماس با شرکت ما تا در اولین فرصت یک کارشناس برای شما اعزام کند و با بررسی محل مورد نظر وتایید آن شروع به اندازه گیری برای تایین ابعاد بالابر می کند. شرکت موظف از بعد از گذشت 20 روز کاری، بالابر شما را تحویل برای نصب به محل مورد نظر آید.

 

ساخت و فروش بالابر فروشگاهی در تهران

بالابر فروشگاهی برای آسان تر و راحت کردن حمل و نقل بین طبقات فروشگاه ها استفاده می شود با کمک این نوع بالابر ها می توانید حجم بیشتری بار را باسرعت بیشتر بدون آسیب رساندن به بار بین طبقات جابه جا کرد.

شرکت نصب بالابر
شرکت نصب بالابر
بالابر هیدرولیکی

ویژگی های بالابر فروشگاهی 

نیاز به ایجاد موتور خانه ندارد

✔ الکتروهیدرولیک یا پاورپک است

✔ بدون صدا، لرزش ندارد، روان حرکت می کند

✔ با دوام و ظریف است

✔ از امنیت خوبی بر خوردار است

✔ نصب راحت وآسان دارد

✔ کیفیت بالایی دارد

 

تجهیزات ایمنی ویژه بالابر فروشگاهی  :

در مواقعی که شخص یا شیئی زیر سکو قرار گرفته است یک سینی حفاظت الکتریکی در زیر سکو قرار دارد.

زمانی که که شیئی بین حفاظ سکو و دریچه سقف قرار می گیرد یک حفاظ الکتریکی در اطراف دریچه سقف قرار دارد.

 

ساختار دستگاه بالابر فروشگاهی

بالابرهای فروشگاه باید بدون صدا، و با توان بالا در جابه جایی افراد یا وسیله ها کار کند. یک بالابر با کیفیت علاوه بر زیبایی باید مستحکم نیز باشد. در صورت نیاز به بالابر فروشگاهی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از کارکرد بالابر و نحوه فروش و نصب آن با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل کرده و با کارشناسان ما بطور مستقیم صحبت کنید و از آن ها مشاوره بگیرید.

 

ابعاد بالابر فروشگاهی

کارشناس با توجه به محلی که بالابر نصب می شود و اندازه گیری محل مورد نظر ابعاد بالابر را مشخص می کند و دستور ساخت آن را می دهد. شرکت پار ایمن الکترونیک یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه بالابر فروشگاهی می باشد.

 

بالابر فروشگاهی هیدرولیک

یکی از انواع بالابر ها بالابر هیدرولیکی فروشگاهی است. این نوع بالابر یکی از گران قیمت ترین نوع بالابر ها به شمار می آید. از شیلنگ های های انعطاف پذیر در بالابر فروشگاهی هیدرولیک استفاده می شود. از دیگر امکانات این بالابر امنیت بالا، قدرت موتوری بالا، استفاده از شیرهای قفل کننده هیدرولیکی روی جک ها می باشد.

 

بالابر فروشگاهی کششی

بالابر کششی یگی دیگر از انواع بالابر ها می باشد که برای جابه جایی افراد و وسیله ها بین طبقاط استفاده می شود این بالابر امنیت بالایی دارد و قدرت موتور بالایی دارد ولی امنیت کمتری نسبت به بالابر هیدرولیکی دارد.

 

سازگاری بالابر با نیاز مشتری 

با توجه به نیاز مشتری و همچنین با توجه به محل نصب بالابر می توان یک بالابر قابل استفاده برای فروشگاه خود انتخاب کنید. اندازه و شکل سکوی بالابر را باتوجه به خواسته و نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود.

شرکت نصب بالابر فروشگاهی 

بالابر ها انواع مختلفی دارند، هر نوع بالابر کارکرد مختلفی دارد و برای هر مکان، بالابر مخصوصی وجود دارد. مثلا برای فروشگاه ها بهترین گزینه، بالابر فروشگاهی است. شما می توانید برای فروشگاه خود با توجه به نیاز فروشگاه و محلی که بالابر را نصب می کنید، یک بالابر فروشگاهی تهیه کنید. شرکت پارس ایمن الکترونیک یکی از بهترین مراکز برای خرید و نصب  بالابر می باشد. این شرکت با توجه به نیاز شما بهترین خدمات را ارائه می دهد. شرکت پارس ایمن الکترونیک با استخدام کادر مجرب و کارشناسان حرفه ای همیشه آمادگی کامل برای ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان خود است.

 

قیمت بالابر فروشگاهی

قیمت بالابر به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا به نوع بالابر انتخابی و قطعات استفاده شده، ابعاد بالابر، نوع موتور، میزان قدرت موتور و محلی که بالابر نصب می شود همه و همه در هزینه بالابر تاثیر می گذارند، به همین علت لیست قیمت بالابر از انواع بالابر ها وجود دارد که می توانید برای اطلاع بیشتر با شرکت پارس ایمن الکترونیک تماس بگیرید.

جهت دریافت قیمت از بالابر فروشگاهی با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و از هزینه ها مطلع شوید. با توجه به بالا و پایین رفتن قیمت دلار ، تعرفه های ساخت بالابر نیز تغییر می کند. بالابر ها انواع زیادی دارند و بر اساس کارکردشان بر قیمت آن ها نیز تاثیر می گذارد.

سوالات متداول در رابطه با بالابر فروشگاهی

[ultimate-faqs include_category=’%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%a8%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c’]

نمونه پروژه های نصب بالابر فروشگاهی شرکت پارس ایمن بالابر

شرکت نصب بالابر
شرکت نصب بالابر
بالابر هیدرولیکی
4.5/5 - (25 امتیاز)
.