پارکینگ هیدرولیکی

امروزه با افزایش جمعیت، تقاضای استفاده از ماشین نیز بالا می رود، اما به همان میزان که جمعیت افزایش می یابد مشکل کمبود فضا برای پارک ماشین ها نیز ایجاد می شود، در نتیجه به دلیل کمبود فضا طرح ساخت پارکینگ هیدرولیکی مطرح شد با کمک پارکینگ های هیدرولیکی می تواند مشکل کمبود جا را برای خودروها بر طرف کرد.

پارکینگ طبقاتی هیدرولیکی

پارکینگ هیدرولیکی به پارکینگ آسانسوری نیز معروف است، اوصلا پارکینگ آسانسوری از دو یا سه طبق تشکیل شده است، وزنی که پارکینگ آسانسوری تحمل می کند معادل سه تن است. ظرفیت این نوع پارکینگ حداکثر دو یا سه ماشین است. در سیستم هیدرولیکی پارکینگ آسانسوری جک ها از بقل متصل می شوند. در حدود 3 الی 5/3 متر فضا برای نصب این نوع پارکینگ نیاز است. در ضمن ابعاد پارکینگ را با توجه به فضای موجود می توان کوچکتر کرد.

پارکینگ هیدرولیکی
بالابر پارکینگی ماشین
پارکینگ اسانسوری

جنس پمپ و پاوری که برای پارکینگ طبقاطی هیدرولیکی استفاده می شود ایتالیایی است و جنس جک ها، ترک یا رومانی هستند. عملکرد موتور و پمپ پارکینگ هیدرولیکی بدون صدا می باشد، همچنین عملکرد کنترلی این دستگاه به صورت وایرلستی است. ارتفاع مجاز برای را راه اندازی و نصب پارکینگ آسانسوری معمولا  بین 3 تا 5/3 متر است. البته بستگی به ارتفاع ماشین شما نیز دارد. مثلا ارتفاع برای ماشین های لنکروز حدو ۴الی ۵/۴متر است. طریقه استفاده این پارکینگ ها به این شیوه ای می باشد که ابتدا ماشین روی پالت قرار می گیرد، دستگاه شروع به حرکت به سمت بالا می کند و ماشین بعدی زیر ماشین بالایی قرار خواهد گرفت.

 

توجه داشته باشید که بالابر هیدرولیکی پارکینگ دو طبقه تنها  ظرفیت نگهداری دو ماشین را دارد، نکته قابل توجه در این نوع پارکینگ این است که می توانید با توجه به فضای موجود ابعاد و ارتفاع پارکینگ هیدرولیکی دوطبقه خود را در نظر بگیرید.

طراحی پارکینگ طبقاتی هیدرولیکی

اگر نیاز به طراحی پارکینگ طبقاتی هیدرولیکی دارید، می توانید با استفاده از شماره تماس های موجود در سایت شرکت پارس ایمن بالابر با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید. شرکت ما یکی از حرفه ای ترین تکنسین ها ی خود را به محل مورد نظر برای اندازه گیری ابعاد دستگاه اعزام می کند، تکنسین محل نصب پارکینگ را بررسی و بعد از اندازه گیری فضا ی موجود، شروع به ساخت پارکینگ مورد نظر شما می کند، مدت زمان لازم برای ساخت معمولا 10 روز کاری می باشد.

 

مزیت های بالابر پارکینگی ماشین

ظرفیت بالای پارکینگ آسانسوری نسبت به پارکینگ ثابت

✔ راه اندازی و نصب سریع و آسان

✔ قابل اجرا در تمام مکان ها

✔ فضای کمی را اشغال می کند.

آسانسور پارکینگ
آسانسور پارکینگ
پارکینگ اسانسوری

سرویس و نگهداری پارکینگ هیدرولیکی

آسانسور پارکینگ مانند تمام وسایل دیگر نیازمند سرویس دوره ای می باشد. نحوه نگهداری درست و مناسب از پارکینگ آسانسوری یا پارکینگ هیدرولیکی باعث افرایش در راندمان و عملکرد دستگاه می شود، همچنین عمر دستگاه را بیشتر می کند. عوامل دخیل در نحوه سرویس دوره ای دستگاه شامل نوع پارکینگ، ابعاد پارکینگ، تعداد طبقاط پارکینگ و موقعیت جغرافیایی پارکینگ است.

 

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی هیدرولیکی

 هزینه ساخت پارکینگ هیدرولیکی طبقاتی بستگی به تعداد طبقات ساخته شده دارد. آسانسور پارکینگ دو طبقه هزینه ساخت کمتری نسبت به پارکینگ هیدرولیکی سه طبقه  دارد. اگر می خواهید از لیست قیمت آسانسور پارکینگ و قیمت خرید بالابر مطلع شوید می توانید ار طریق شماره تلفن های موجود در سایت با شرکت پارس ایمن بالابر تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه کسب کنید. در ضمن قیمت پارکینگ هیدرولیکی با توجه به نواسانات ارز تغییر می کند.

 

 

شرکت پارس ایمن بالابر ارائه دهنده خدمات طراحی، اجرا و بهره برداری از  انواع بالابر هیدرولیکی پارکینگ مکانیزه و بالابر های صنعتی و خانگی.

نمونه پروژه های پارکینگ های هیدرولیکی

بالابر پارکینگی ماشین
بالابر پارکینگی ماشین
پارکینگ اسانسوری
پارکینگ هیدرولیکی
پارکینگ هیدرولیکی
بالابر پارکینگی ماشین
پارکینگ اسانسوری
آسانسور پارکینگ
آسانسور پارکینگ
پارکینگ اسانسوری
پارکینگ اسانسوری
پارکینگ اسانسوری
4.4/5 - (11 امتیاز)
.