معرفی سریع ترین آسانسورهای جهان

معرفی-سریع-ترین-آسانسورهای-جهان

در طراحی سریع ترین آسانسورهای جهان، موتورهای مغناطیسی همزمان و همینطور طناب هایی که بسیار مستحکم هستند و یک واحد کنترل محدود نیز وجود دارد. اگر قصد دارید با سریع ترین آسانسور جهان آشنا شوید، برج یادبود یوکوهاما پیشنهاد خوبی است. برجی که آسانسور آن رتبه دوم را کسب کرده است و می تواند ارتفاع 749 متری را تنها در 60 ثانیه طی کند.

 

شاید باورش کمی سخت باشد که روز به روز به رشد و پیشرفت سریع ترین آسانسورهای جهان افزوده می شود و از جدیدترین فناوری های روز دنیا در طراحی این پروژه استفاده می شود. سریع ترین آسانسورهای جهان یک سری ویژگی های مشترک دارند و یک سری تجهیزات متمایز که سبب می شود کلاه از سر هر بیننده ای بیفتد.

 

ویژگی سریع ترین آسانسورهای جهان

وقتی طبقات آسمان خراش ها در دنیا بیشتر می شود، سریع رسیدن به طبقات یکی از مهمترین قابلیت هایی است که باید به آن پرداخته شود. یکی از سریع ترین آسانسورهای دنیا در مرکز امور مالی سی تی اف شهر گوانجوی چین بهره برداری شده است. ارتقاعی عملکرد و سرعت بالا یکی از مهمترین ویژگی های این آسانسور است.

در طراحی سریع ترین آسانسورهای جهان، موتورهای مغناطیسی همزمان و همینطور طناب هایی که بسیار مستحکم هستند و یک واحد کنترل محدود نیز وجود دارد.

ساخت، فروش و نصب آسانسور

 

جهت سفارش یا مشاوره با ما تماس بگیرید

 

ویژگی های سریع ترین آسانسورهای دنیا به صورت لیست وار:

  • استفاده از قطعات آسانسور با کیفیت بالا
  • استفاده از موتور مغناطیسی همزمان
  • طناب های فوق مستحکم
  • واحد کنترل محدود
  • ترمز های مقاوم در برابر حرارت
  • سرویس توقف اضطراری استاندارد
  • فناوری تنظیم فشار هوای کابین

سریع ترین آسانسورهای جهان را بشناسید

از روزی که سریع ترین آسانسورهای جهان معرفی شدند، تلاش و رقابت بر روی رشد آسانسورهای دیگر بیشتر شد. مثلاً یکی از سریع ترین آسانسورهای دنیا در برج تایپه 101 قرار دارد. این برج بلندترین برج تایوان محسوب می شد و رتبه 8 از نظر بلندی در دنیا را کسب کرده است. آسانسور این برج می تواند ارتفاع 1009 متر را در عرض یک دقیقه طی نماید و برای طی کردن ارتفاع برج تنها 30 ثانیه زمان نیاز است. این برج مشهور به ساختمان وسط آسمان ها است و یک نماد دید شهری خوب را شامل شده است.

مطالعه کنید  علت خرابی آسانسورها و راه حل رفع آنها

در لیست سریع ترین آسانسورهای جهان، آسانسور برج خلیفه رده سوم را به خود اختصاص داده است و برای طی کردن 600 متر ارتفاع یک دقیقه زمان کفایت می کند. این برج 828 متر ارتفاع دارد و اگر قرار است از سانسور آن استفاده شود تنها 86 ثانیه کافی خواهد بود. برج خلیفه در داخل پارکی هم اسم خود قرار دارد و دومین ساختمان بلند در دنیا است. البته این برج شامل آسانسورهای مختلفی است که برای بخش های جداگانه آن طراحی شده است.

 

سریع ترین آسانسورهای جهان در چین

برج شماره 3 تجارت جهانی چین، 330 متر ارتفاع دارد و آسانسوری که در این برج کارگزاری شده است رتبه 3 در دنیا را از نظر سرعت کسب کرده است. این آسانسور ارتفاع 600 متر را تنها در یک دقیقه طی می کند و به نوعی از زمین تا بام برج تنها 33 ثانیه نیاز دارد. این برج رتبه 23ام در بین ساختمان های چین را کسب کرده و رتبه 63 در بین ساختمان های بلند دنیا را دارد.

آسانسوری که در برج جین مائو کارگزاری شده است، به سادگی و در عرض یک دقیقه ارتفاع 545 متری را طی می کند! از زمین تا بام این برج تنها 46 ثانیه است. برج جین مائو تهمین ساختمان بلند در چین است و رتبه 18 در ساختمان های بلند جهان را کسب کرده است و آسانسوری که در این برج دیده می شود پنجمین آسانسور سریع دنیا است.

مرکز مالی جهانی شانگهای نیز شامل پر سرعت ترین آسانسور جهان است که هم ردیف با برج شماره 3 تجارت جهانی چین است. این آسانسور نیز رتبه 3 در دنیا را از نظر سرعت کسب کرده است و برای طی کردن ارتفاع 600 متری تنها یک دقیقه زمان نیاز دارد. برای اینکه از زمین تا بام برج طی شود نیاز به زمان 49 ثانیه ای خواهد بود. دومین هتل مرتفع دنیا در این برج قرار دارد.

مطالعه کنید  بالابر ثابت

معرفی سریع ترین آسانسور جهان در ژاپن

پیشرفته ترین آسانسور جهان مربوط به ساختمان 60 سان شاین یکی از پدیده های عجیب در دنیا محسوب می شود. این آسانسور نیز رتبه سوم را به صورت مشترک با سایر آسانسورهای سریع دنیا کسب کرده است و ارتفاع 600 متری توسط این آسانسور تنها در یک دقیقه طی می شود. این برج تا سال 1985 بلندترین برج آسیا محسوب می شد.

اگر قصد دارید با سریع ترین آسانسور جهان آشنا شوید، برج یادبود یوکوهاما پیشنهاد خوبی است. برجی که آسانسور آن رتبه دوم را کسب کرده است و می تواند ارتفاع 749 متری را تنها در 60 ثانیه طی کند. این برج دارای ساختمانی است که تا سال 2014 رتبه اول از نظر بلندترین ساختمان را داشت و به نوعی طی کردن برج از زمین تا بام تنها 24 ثانیه زمان نیاز دارد.

 

سریع ترین آسانسورهای جهان در آمریکا

برج جان هنکاک یکی از برج های مشهور در آمریکا است که ارتفاع 344 متری را به خود اختصاص داده است و رتبه 8 در بین برج های بلند در آمریکا را شامل می شود و همینطور رتبه 150 ساختمان بلند دنیا را کسب کرده است. آسانسور این برج ارتفاع 548 متر را در زمان یک دقیقه طی می کند. از کف تا بام برج تنها 38 ثانیه زمان را به خود اختصاص می دهد. این ساختمان 94 طبقه دارد و برای اینکه بدون آسانسور به طبقه آخر برسید باید از 1632 پله عبور نمایید.

 

ویژگی های مهم آسانسور جدید میتسوبیشی

در طراحی آسانسور جدید میتسوبیشی از قرقره استفاده شده است و مجموعه ای از کابل های فولادی در یک سوی آن وجود دارد. یک وزنه تعادل 13 تنی را نیز شامل می شود و موتوری با قدرت 310 کیلووات را شامل شده است که محور بالای آسانسور به سمت بالا و پایین را در بر می گیرد.

مطالعه کنید  نکات خرید آسانسور برای ساختمان در هنگام خرید

از رایانه ای مرکزی استفاده شده است که زمان و نظم حرکت آسانسور را تعیین می کند. در بالا و پایین این آسانسور از پوشش های آلومینیومی استفاده شده است که سبب می شود مقاومت هوا کاهش یابد و صدای بار نیز با کاهش همراه باشد.

در طراحی این آسانسور از چرخ دنده های ایمنی استفاده شده است که مقاومت بالایی در برابر حرارت و شوک و سایش دارند و همینطور یک میانگیر روغن هیدرولیک را نیز شامل می شود که برای جذب شوک در پایه استفاده می شود. این آسانسور به طور کلی دارای ویژگی های منحصر به فردی است و می تواند آینده ای پرسرعت تر را رقم بزند.

شرکت پارس ایمن بالابر با بیش از 13 سال سابقه و فعالیت در زمینه ساخت، فروش و نصب و راه اندازی انواع بالابر در ایران یکی از فعالترین و خوشنام ترین شرکت های فعال در این زمینه می باشد. شرکت آسانسور و بالابر پارس ایمن بالابر با ارائه بهترین پیشنهادات در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور و بالابر و با قیمت های منطقی و منصفانه آمادگی کامل دارد تا در این زمینه خدمات مختلفی به مشتریان عزیز خود ارائه نماید. اگر قصد خرید آسانسور دارید مجموعه ما بهترین گزینه برای شما می باشد.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.
سوال دارید؟ با ما در ارتباط باشید.