بالابر انبار

پرکاربرد ترین نوع بالابرهای صنعتی بالابر انبار می باشد. یکی از بهترین مکانیزم ها برای بالابر انبار، بالابر آکاردئونی می باشد، عمر این بالابر ها طولانی و سازه فولادی بالابر انبار قدرت تحمل وزن بار زیاد را دارد. این قیچی های هیدرولیکی در ابعاد مختلفی ساخته می شوند. ظرفیت های پر استفاده در انبار ها ۱۵۰۰ کیلوگرم می باشد. در شرکت ها وگارکاه ها و مراکز صنعتی جهت جابجایی اجناس و کالاها به طبقات دیگر از بالابر انباری استفاده می شود تا بتوانند سرعت بیشتری در جابجایی کالا ها داشته باشند.

برای ساخت بالابر انبار معمولا از بالابر های هیدرولیکی یا بالابرهای دوبل هیدرولیک استفاده میشه، به این صورت که جک ها روبروی هم قرار می گیرند تا بالابر دارای قدرت بسیار بالایی باشد، این نوع بالابر ها دارای کفی های بزرگتری به نسبت دیگر بالابر ها برخوردارند تا بتوانند بار بیشتری را حمل کنند و معمولا هم برای ظرفیت بین 500 کیلوگرم تا 1 تن از این نوع بالابر ها استفاده می شود.

شرکت پارس ایمن بالابر از قویترین مجموعه های نصب و فروش انواع بالابر و آسانسور می باشد این مجموعه بسیار فعال در زمینه طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی انواع بالابرها بخصوص بالابر انبار در کمترین زمان با بهترین کیفیت می باشد. بالابر خانگی ، بالابر هیدرولیکی و … از دیگر محصولات این مجموعه می باشد. شما می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با کارشناسان ما در زمینه چگونگی ارائه خدمات و تجهیزات انواع بالابر و متعلقات آن تبادل نظر نمایید.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر و آسانسور با قیمت های رقابتی 

تحویل در 20 روز کاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

انواع بالابر انبار

بالابر انبار با توجه به گستردگی استفاده و کاربرد دارای انواع میختلفی می باشد. بالابر هیدرولیکی انبار، بالابر وینچی انبار، بالابر موتور گیربکسی انبار، بالابر هیدرولیک دوبل انبار ، بالابر آکاردئونی(قیچی) انبار و … . برای سفارش و خرید هر کدوم از انواع بالابر انبار شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و ضمن استفاده از مشاوره تلفنی رایگان درخواست اعزام کارشناس به محل شما جهت بازدید حضوری و ارائه مشاوره به شما عزیزان جهت انتخاب بهترین نوع بالابر نمایید.

بالابر صنعتی انبار

از بالابر صنعتی برای انبار های بزرگ کارخانه ها، انبارهای خط تولید و خط مونتاژ به جهت جابجایی کالا و اجسام در ارتفاعات مختلف استفاده می کنند. بالابرصنعتی با توجه به ابعاد کابین، ظرفیت و فضای مورد نیاز به چند دسته تقسیم می شوند. شرکت پارس ایمن سازنده انواع بالابرصنعتی انبار با کابین و نیمه کابین به صورت جک از کنار غیر مستقیم با یک یا دو جک و جک مستقیم از زیر می باشد.

فروش بالابر انبار

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت پارس ایمن، فروش و نصب انواع بالابر انبار می باشد. کاربرد بالابر انبار برای حمل و جابه جایی مواد اولیه فروشگاه های پوشاک ، مواد غذایی ، ابزارآلات ، قطعات خودرو ، قطعات صنعتی و … می باشد. اگر قصد خرید بالابر انبار را دارید،  با تلفن های موجود در سایت شرکت پارس ایمن بالابر تماس بگیرید ابتدا شرکت تکنسینی را برای اندازه گیره ابعاد محل نصب بالابر انبار اعزام می کند و بعد از اندازه گیری ابعاد شروع به ساخت بالابر می کند که مدت زمان 10 روز کای طول می کشد تا بالابر ساخته و آماده نصب شود.

 

قیمت بالابر انبار

هزینه ساخت و نصب بالابر انبار به عوامل مختلفی بستگی دارد، با توجه به ابعاد بالابر، نوع بالابر (هیدرولیکی یا وینچی)، قدرت موتور و جک های استفاده شده، ابعاد کفی بالابر ، ارتفاع بالابر، محلی که بالابر نصب می شود و… قیمت بالابر انبارداری متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد انواع بالابر می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در این رابطه صحبت نمایید.

نمونه پروژه های نصب بالابر شرکت پارس ایمن بالابر

بالابر موتور گیربکسی (1)
بالابر موتور گیربکسی (2)
بالابر موتور گیربکسی (3)
بالابر هیدرولیکی
بالابر فروشگاه
بالابر انبار
شرکت نصب بالابر
شرکت نصب بالابر
نصب بالابر خانگی
قیمت بالابر ساختمانی
بالابر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیک
بالابر هیدرولیک
بالابر هیدرولیک
نصب بالابر
4.4/5 - (7 امتیاز)
.