راهنمای خرید آسانسور برای خانه دوبلکس


خرید آسانسور برای خانه دوبلکس همواره به یک ضرورت تبدیل شده است. ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد که در اینگونه خانه ها و ساختمان ها کمبود آسانسور به طور فاحشی به چشم خورد. در برخی از منازل دوبلکس متأسفانه بیشتر افراد به آسانسور اهمیتی نداده و به مرور این کمبود به شکل نیاز خود را ظاهر می کند. اگر شما نیز قصد دارید که از این قابلیت بهره مند شوید با ما همراه باشید تا نکات کلیدی در رابطه با خرید آسانسور برای منزل دوبلکس به سمعتان برسانیم که مطمئناً کاربردی و مفید خواهد بود.

 

نگاهی بر ضرورت نصب آسانسور برای خانه دوبلکس

با خود تصور کنید، یک بیمارستانی که دو یا سه طبقه دارد، اگر در آن آسانسوری وجود نداشته باشد که بیماران به راحتی جا به جا شوند و یا جابجایی و انتقال وسایل بین طبقات مختلف با سهولت انجام نگیرد، چه معضلاتی می تواند در پی داشته باشد؟ دقیقاً خانه های دوبلکس نیز به همین صورت هستند.

آسانسور می تواند یک رابط بسیار عالی میان دو طبقه باشد و جا به جایی وسایل و انتقال ابزارها به راحتی هر چه تمام صورت می پذیرد. با خرید آسانسور برای خانه دوبلکس دیگر مشکل جا به جایی نخواهید داشت.

اگر در خانه فرد مسنی نیز باشد که عبور از پله ها برای او یک معضل محسوب گردد، آسانسور می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد. حال جدا از آن امروزه با توجه به مدرنیته شدن و توجه به دکوراسیون خانگی، بحث زیبایی و طراحی دکوراسیونی محشر، به شدت مورد توجه است.

مطالعه کنید :  مقایسه انواع آسانسور

آسانسور خانگی برای خانه های دوبلکس به جرات می توانیم بگوییم که منظره ای خارق العاده و دیدنی ایجاد کرده و فضای خانه بزرگ شما را مدرن و جذاب نشان می دهد. شاید مشکل برخی از افراد برای نصب آسانسور، هزینه و قیمت باشد، اما پارس ایمن بالابر برای خرید آسانسور برای خانه دوبلکس نیز پیشنهاداتی دارد، با ما باشید.

 

ساخت، فروش و نصب انواع آسانسور خانگی دوبلکس

 

جهت سفارش یا مشاوره با ما تماس بگیرید

 

 

نکاتی در رابطه با خرید آسانسور برای خانه دوبلکس

ببینید دوستان ما در کل برای راهنمایی شما جهت خرید آسانسور برای خانه دوبلکس در تهران 4 پارامتر را در نظر داریم که بسیار نیز مهم هستند.

  • خرید آسانسور متناسب با فضای خانه
  • انتخاب یک شرکت معتبر و مجرب در این حوزه
  • قیمت مناسب دستگاه
  • برخورداری از استانداردهای ایمنی آسانسور

این 4 پارامتر در خرید آسانسور برای خانه دوبلکس بسیار حائز اهمیت هستند. اگر به این راهنما توجه کنید در هنگام خرید می تواند کمک شایانی به شما کند. دیگر همه ما می دانیم که آسانسور ها چه نقش مهمی در زندگی انسان ها دارند. برای خرید آن یکسری نکاتی است که حتما باید توجه گردد.

  1. خرید آسانسور متناسب با فضای خانه

همیشه در انتخاب آسانسور داخل خانه دوبلکس به عواملی همچون ظرفیت و ارتفاع آسانسور توجه داشته باشید تا بعد ها دچار مشکلات نشوید. آسانسور خریداری شده باید کاملا متناسب با فضای خانه باشد.

  1. انتخاب یک شرکت معتبر و مجرب در این حوزه

شرکت های زیادی هستند که در حوزه فروش آسانسور برای خانه دوبلکس به فعالیت می پردازند اما آیا به همه آنان می توان اعتماد کرد؟ به دنبال شرکت های معتبری باشید که می دانید امنیت و اورجینال بودن قطعات در آن ها حرف اول را می زند.

  1. قیمت مناسب دستگاه
مطالعه کنید :  چگونه آسانسور را سرویس کنیم ؟

صرفه جویی در قیمت و اهمیت دادن به آن نکته دیگری است که می تواند به شما در خرید آسانسور برای خانه دوبلکس کمک کند.

  1. برخورداری از استانداردهای ایمنی آسانسور

یک آسانسور خوب و کامل، به آسانسوری گفته می شود که کاملا ایمن و مطمئن باشد و تمامی استانداردها نیز در آن رعایت شده باشد.

 

راهنمای خرید موتور آسانسور برای خانه دوبلکس

معمولا موتورها یکی از مهم ترین بخش های یک آسانسور محسوب می گردند. نیرویی که موجب می گردد آسانسور توان جابه جایی داشته باشد، از موتور تأمین می گردد که در هنگام خرید آن نیاز است توجهات لازم را داشته باشیم.

موتورها انواع گوناگونی دارند که می توان به موتور گیربکس تک سرعته، موتور گیربکس دو سرعته، موتورهای هیدرولیکی و … اشاره کرد. توان و قدرت موتور از نکاتی هستند که بسیار مورد توجه قرار گرفته و حتی در قیمت آسانسور خانه دوبلکس نیز تاثیر گذار هستند. با توجه به اینکه شما آسانسور را در داخل خانه قرار می دهید، حتما باید به میزان سرو صدای موتورهای آسانسور نیز توجه داشته باشید.

موتورهای گیرلس می توانند انتخاب خوبی برای خرید آسانسور برای خانه دوبلکس باشند. در هنگام خریداری و انتخاب موتور آسانسور در خانه دوبلکس به مصرف انرژی نیز دقت کنید. برخی از موتورها انرژی زیادی گرفته و برخی دیگر در مصرف برق صرفه جویی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت آسانسور خانه دوبلکس 

آسانسور ها در ابعاد و اندازه های گوناگونی جهت خانه های دوبلکس طراحی می شوند که هر کدام با توجه به پارامترهایی که دارند، قیمت های متفاوتی را نیز شامل می گردند.

مطالعه کنید :  بررسی استاندارد آسانسور ها

قیمت آسانسور ها معمولا با توجه به نوع آسانسور ( هیدرولیکی یا وینچی)، ظرفیت و طول عمر دستگاه، کابین آسانسور، میزان اتوماتیک بودن آسانسور و بسیاری از عوامل دیگر که متفاوت بوده و بر میزان قیمت آسانسور برای خانه دوبلکس تأثیر گذار هستند. اگر شما قصد خرید آسانسور برای خانه دوبلکس را دارید، پیشنهاد می کنیم که با خود شرکت تماس حاصل نمایید. پارس ایمن بالابر برای افرادی که بودجه کمی نیز دارند هم انتخابات عالی پیش رو دارد.

 

سوالات متداول در رابطه با خرید آسانسور برای خانه دوبلکس

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%88%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af’]

4.2/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.